oblzdrav@mk.gov.ua
    +38(0512)37-04-58

oblzdrav

VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter

Фото УОЗ ОДАДнями у Миколаєві проведено тренінг для лікарів «Мистецтво лікування: від профілактики до якості життя».
Захід відбувся за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, управління охорони здоров’я облдержадміністрації, управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради, національного медичного університету імені О.О. Богомольця та національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика (м. Київ).

Тренінг умовно поділено на три змістовних модулі, під час яких лекторами з Києва, Одеси та Дніпра розкрили важливі теми профілактики захворювань. До модулю «Синдромний підхід у загально терапевтичній практиці» увійшли теми: «Оптимізація структурно-модифікуючої терапії остеартрозу», «пневмонія: шляхи подолання резистентних штамів», «Індивідуальний підхід у профілактиці серцево-судинних подій: у фокусі – антитромботична терапія» тощо.
Розглядаючи «Основи фармакотерапії для практичної медицини» лектори виступили з доповідями: «Антибіотики: при гострому бронхіті: коли і як?», «Комплексна терапія дітей з атопічним дерматитом з використанням ентеросорбентів» та інші.
Аналізуючи «практичні аспекти контролю симптомів у внутрішній медицині», фахівці приділили увагу стратегії лікування хворих із комор бідною патологією в загальній лікарській практиці, метаболічній терапії, імплементації протоколів з лікування не госпітальної пневмонії в клінічну практику.
Більше 20 тем розглянуто під час тренінгу та за його підсумками учасники отримали три сертифікати: про участь у тренінг-програмі, лікаря-експерта тренінг-програми для лікарів «Мистецтво лікування: від профілактики до якості життя», дійсного члена ВГО «Асоціація превентивної та антиейджинг медицини».

Фото УОЗ ОДА

Під час заходу лікарі також мали змогу пройти безкоштовні обстеження: індивідуальний серцево-судинний ризик за модифікованою шкалою SCORE, ліпідограма, денситометрія та майстер-клас з юлайзеротерапії.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 647 осіб

Надано допомогу 595 особам

Госпіталізовано 154 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Грудень 2018

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку