Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Постанова Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 року N348 "Про затвердження Інструкції з діловодстваза зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації"

Указ Президента України від 07.02.2008 року №109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування"

Наказ управління охорони здоров'я від 17.03.2008 року №148-Л "Про забезпечення виконання Розпорядження голови облдержадміністрації від 21.02.08 №73-р, наказу Міністерства охорони здоров’я України від 14.03.08 № 132"

Розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації від 18.08.2008 року №156-р "Про внесення змін до Інструкції з діловодства в місцевих органах виконавчої влади Миколаївської області, на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери їх управління, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації від 24 вересня 2003 року №531-р"

Наказ Міністерства охорони здоров'я України від 09.04.2014 року №253 "Про організацію виконання Закону України "Про звернення громадян" у Міністерстві охорони здоров'я України"

•    Закон України «Про доступ до публічної інформації»
•    Указ Президента України «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації»
Надання публічної інформації Миколаївським управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації здійснюється у відповідь на інформаційний запит.
Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.
Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому необхідно вказати:
1.    ім'я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону
2.    опис інформації, яку запитувач хотів би отримати. (Вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит)
3.    підпис і дату.
Для оформлення інформаційного запиту:
•    письмово: 54030, м.Миколаїв, вул. Спаська 18, тел. 8 (0512) 37-89-19. e-mail: oblzdrav@mk.gov.ua

 

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 618 осіб

Надано допомогу 592 особам

Госпіталізовано 159 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Грудень 2018

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку