oblzdrav@mk.gov.ua
    +38(0512)37-04-58

oblzdrav

VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter

DSC 0469Соборна вулиця засяяла яскравими барвами свята 22 вересня, коли кращі з кращих спеціалістів з різних областей, галузей діяльності вийшли аби представити свою роботу, досягнення, іновації. Медики створили справжнє медичне містечко, в якому всі бажаючі могли не лише ознайомитись із сучасними технологіями надання медичної допомоги, а і отримати консультації лікарів, пройти експрес-обстеження швидкими тестами на ВІЛ, рівень глюкози в крові та інші.

Свою роботу представили обласні клінічна та дитяча клінічна, офтальмологічна лікарні, обласні онкологічний та протитуберкульозний диспансери, обласний центр паліативної допомоги та інтегрованих послуг, обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, обласна станція переливання крові та обласний центр здоров'я
До того ж, бригади "швидкої" не раз стали у нагоді. Вони надали невідкладну допомогу людям, яким стало погано у натовпі.
Велику експозицію медичної галузі Миколаївщини переглянув і заступник голови облдержадміністрації Євген Шевченко. Він відзначив значущість щоденної благородної праці медиків та важливість співпраці з обласною владою.

Фото УОЗ ОДА

Більше фотографій за посиланням

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 678 осіб

Надано допомогу 638 особам

Госпіталізовано 179 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Жовтень 2018

Останні новини


Анонс подій

  • «День відкритих дверей» в обласному онкодиспансері

    20 жовтня в Україні відзначається Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями на рак молочної залози. 22 жовтня 2018 року, на виконання Указу Президента України «Про Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку