oblzdrav@mk.gov.ua
+38(0512)37-04-58
gerb

oblzdrav

VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter

 

DSC 1584

4 грудня проведено робочу нараду управління охорони здоров’я за участю начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павла Георгієва, заступника начальника управління Оксани Черненко, спеціалістів управління, керівників обласних та міських закладів охорони здоров’я.

Про роботу та координацію взаємодії закладів охорони здоров'я в умовах воєнного стану доповів Олександр Юрченко – провідний спеціаліст сектору мобілізаційної роботи та звернень громадян.
Любов Савчук – начальник планово-фінансового відділу – головний бухгалтер проаналізувала стан виконавчої дисципліни при використанні коштів обласного бюджету, в тому числі з бюджету розвитку в 2018-2019 роках та надала рекомендації щодо подальших шляхів вирішення питання.

DSC 1597
Стан виконання наказів, рішень колегій управління охорони здоров'я облдержадміністрації – ці питання висвітлила заступник начальника управління облдержадміністрації Оксана Черненко.

DSC 1579
За підсумками проведеної наради надано рекомендації щодо подальшої роботи закладів охорони здоров’я області.

 

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 634 особи

Надано допомогу 577 особам

Госпіталізовано 181 особу

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку