oblzdrav@mk.gov.ua
+38(0512)37-04-58
gerb

oblzdrav

VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter

DSC 6335У четвер, 13 лютого, під керівництвом голови облдержадміністрації Олександра Стадніка, відбулася робоча нарада  з керівниками районів, міст,  закладів охорони здоров’я, за участю представників Південного міжрегіонального департаменту Національної служби здоров’я України.
 
Головна мета зустрічі  - надання інформаційної, консультативної та юридичної  підтримки медичним закладам Національною службою здоров’я України, в умовах подальшої трансформації системи охорони здоров'я та  впровадження в повному обсязі програми медичних гарантій в регіоні у 2020 році.


 
 
«Миколаївська область готова до співпраці з Національною службою здоров’я України. Всі заклади/підприємства системи охорони здоров’я області, які надають первинну медичну допомогу, вже перейшли на нову систему фінансування, виконавши всі умови та уклавши договори з НСЗУ. Триває процес укладання декларацій з населенням. На сьогодні укладено вже 797 910 декларацій, що становить 71,01% та перевищує загальноукраїнський показник (69,67%)», - зазначив Олександр Стаднік на початку заходу.
 
Окрім того він повідомив, що наразі спеціалізовану медичну допомогу в області надають 47 закладів/КНП системи охорони здоров’я, які на 100% автономізовані (перетворені у КНП) та зареєстровані в електронній системі охорони здоров’я. З 47 закладів/КНП 36 отримали ліцензію для провадження господарської діяльності з медичної практики. Чотири новостворені центри обласної комунальної власності отримають ліцензії в І кварталі 2020 року.
 
 
З метою надання інформаційної, консультативної та юридичної допомоги керівникам медичних закладів, фахівцями Південного міжрегіонального департаменту Національної служби здоров’я України надані роз’яснення  з питань  підготовки медичних закладів до початку процесу укладення договору з НСЗУ, доведена інформація щодо пакетів медичних послуг, проведення консультацій з приводу відповідності закладу вимогам до пакетів послуг, реєстрації в електронній системі охорони здоров’я та подачі заяви на укладення договору з НСЗУ.
 
Наприкінці зустрічі всі присутні мали змогу поставити питання експертам.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 623 особи

Надано допомогу 570 особам

Госпіталізовано 170 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Лютий 2020

Зміни до плану проведення некурсових заходів

Проведення суспільства ортопедів-травматологів 27 лютого 2020 року

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку