oblzdrav@mk.gov.ua
+38(0512)37-04-58
gerb

oblzdrav

VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter

86479793 2200204200081878 2469003830331703296 o14 лютого, з нагоди прийдешнього Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, заступник начальника управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації Оксана Черненко відвідала ветеранів війни в Афганістані – воїнів інтернаціоналістів, які перебувають на лікуванні в обласному клінічному госпіталі ветеранів.Вона привітала пацієнтів госпіталю з визначною датою та передала учасникам зустрічі цінні подарунки від обласної влади та Всеукраїнської спілки ветеранів Афганістану.

«Напередодні визначної дати хочу побажати всім вам міцного здоров’я, щастя та сімейного благополуччя. Ваші подвиги і вчинки говорять самі за себе. Миколаївська обласна державна адміністрація робить все для захисту ваших прав і інтересів. В області діє програма «Турбота», яка дозволяє надавати вам допомогу, як грошову, так і для забезпечення житлом. Крім того, на загальнодержавному рівні існує багато соціальних пільг для воїнів-інтернаціоналістів», - привітала присутніх Оксана Черненко. Голова Миколаївської обласної організації воїнів-інтернаціоналістів та запасу Юрій Соловей зазначив, що завдяки зусиллям обласної влади та громадськості, нарешті вдалось досягнути взаєморозуміння між Миколаївською облдержадміністрацією та ветеранськими громадськими організаціями.Нагадаємо, що 7 лютого між Миколаївською ОДА та Миколаївською обласною організацією воїнів-інтернаціоналістів та запасу було підписано Меморандум про взаємодію і співробітництво.Довідково:
На території Миколаївської області станом на 01.01.2020 проживає 2870 учасників бойових дій, які брали участь у бойових діях в республіці Афганістан, в тому числі - 463 особи з інвалідністю внаслідок війни.В Миколаївській області для підтримки та соціального захисту учасників бойових дій на території інших держав діє Комплексна програма соціального захисту населення «Турбота» на період до 2020 року.В рамках виконання програми в обласному бюджеті передбачено кошти для надання одноразової допомоги сім’ям загиблих та померлих учасників бойових дій в Афганістані, інвалідам війни в Афганістані до річниці виведення військ з Афганістану (2600 грн. на 1 особу).

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 623 особи

Надано допомогу 570 особам

Госпіталізовано 170 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку