Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

З метою належної організації роботи закладів охорони здоров’я області  під час локалізації та ліквідації спалаху холери в місті  Маріуполі Донецької області та на виконання рішення державної надзвичайної протиепідемічної комісії при облдержадміністрації від 01.06.11 №1  «Про додаткові заходи щодо посилення державного санітарно-епідеміологічного нагляду за холерою в Миколаївській області» при управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації створено комісію для перевірки документації закладів охорони здоров’я області щодо санітарної охорони територій від інфекційних хвороб, розгортання госпітальної бази та підготовки персоналу для роботи в епідемічний період  холери. Перевірку буде проведено згідно з наказом начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації від 07.06.11 №341-Л. В ході перевірки, яка буде тривати до 25.06.11, комісією будуть переглянуті  Комплексні плани заходів санітарної охорони територій щодо запобігання занесенню і розповсюдженню   холери  згідно з наказом управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації та обласної СЕС від 02.03.09 №104-л/38 “Про виконання розпорядження облдержадміністрації від 29.12.08  № 548-р “Про затвердження Комплексного плану заходів санітарної охорони території Миколаївської області на 2008-2013 роки”. Буде надана оцінка готовності структурних підрозділів госпітальних баз для роботи при виникненні епідемічного ускладнення з холери.

Позаштатний епідеміолог управління
охорони здоров’я облдержадміністрації
В.Б.Булгакова

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 576 осіб

Надано допомогу 527 особам

Госпіталізовано 173 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку