Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Державна санітарно-епідеміологічна служба України повідомляє, що відповідно до інформації Міністерства охорони здоров’я Російської Федерації станом на 01.07.2013 в Москві, Ростовській, Липецькій, Курській, Нижегородській та інших областях має місце підвищення захворюваності населення на ентеровірусні інфекції, в т.ч. серозні менінгіти. Так, у Ростовській області на ентеровірусні інфекції захворіло 189 дітей, 31 дитина з підтвердженим діагнозом ентеровірусної інфекціїна в цей час знаходиться в лікувальних закладах. В Липецькій області зареєстровано 254 випадки ентеровірусної інфекції, в т.ч. з підтвердженим діагнозом «серозний менінгіт» 88 осіб, на лікуванні знаходиться 52 особи, серед яких 35 дітей. У Москві з діагнозом «ентеровірусна інфекція» на стаціонарному лікуванні знаходиться 51 дитина. З огляду на викладене та враховуючи можливі шляхи передачі ентеровірусних інфекцій необхідно: посилити нагляд за якістю питної води, що надається населенню централізовано з відкритих водойм, води відкритих водойм, що використовується населенням у рекреаційних цілях; через засоби масової інформації посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо необхідності дотримання гігієнічних умов, спрямованих на попередження інфікування ентеровірусами, а саме: дотримання правил особистої гігієни; купання виключно у відведених для цього місцях; вживання лише ретельно вимитих фруктів та овочів. Заборонити реалізацію харчових продуктів у невстановлених місцях. Забезпечити належний огляд пацієнтів з метою виявлення хворих з ознаками серозних менінгітів, своєчасну госпіталізацію, медичну допомогу, облік осіб з ентеровірусними інфекціями, а також своєчасний відбір та транспортування до вірусологічних лабораторій матеріалу від хворих. Забезпечити неухильне виконання вимог наказів МОЗ України від 19.08.2011 №522 «Про затвердження Плану заходів щодо підтримки статусу країни, вільної від поліомієліту: 2011-2013 рр., Україна», від 18.02.08 №86 «Про затвердження методичних вказівок «Вірусологічний моніторинг у системі епідеміологічного нагляду за ентеровірусними інфекціями та шляхи його удосконалення» та від 14.07.1998 №196 «Про посилення заходів щодо попередження захворювань на поліомієліт в Україні».

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 683 особи

Надано допомогу 621 особі

Госпіталізовано 193 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Липень 2019

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку