Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Всього на 48 тижні поточного року на грип та ГРІ захворіло 5362 особи, з них діти склали 3701 осіб, питома вага серед всіх захворілих 69%. В порівнянні з 47 тижнем року захворюваність зросла на 680 випадків або на 14%. Захворюваність знаходиться на сезонному рівні, перевищення епідемічного порогу не зареєстровано, кількість захворілих складає 77% від епідемічного рівня та є типовою для даної пори року.
Госпіталізовано за тиждень 216 осіб, з яких 181  – діти, 83% від усіх госпіталізованих з діагнозом грип та ГРІ.
За даними вірусологічної лабораторії ДУ «Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України» при дослідженні матеріалу від хворих методом імунофлуоресцентної мікроскопії в 33% випадків виявлені аденовіруси, в 20% віруси грипу А та в 6% віруси парагрипу.
Станом на 48 тиждень року щеплено проти грипу 3714 осіб, з яких найбільша кількість це персонал підприємств, установ, організацій – 1854 особи (49%); 1144 особи (30%) –це особи, що перебувають у спеціалізованих закладах (інтернатах, будинках дитини, будинках для осіб поважного віку); 504 осіб (13%) – медичні працівники, за власні кошти щеплено всього 173 чол(4%). Зареєстровані та застосовуються вакцини Джісі флю (виробник Корея) та Ваксігрип (виробник Франція). Сильних реакцій та ускладнень після вакцинації не зареєстровано.

Позаштатний епідеміолог
управління охорони здоров’я
Дем’яненко А.В.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 647 осіб

Надано допомогу 595 особам

Госпіталізовано 154 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Грудень 2018

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку