Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Всього на 52 тижні поточного року на грип та ГРВІ захворіло 10281 особа, з них діти склали 6375 осіб, питома вага серед всіх захворілих 62%. В порівнянні з 51 тижнем року захворюваність зросла на 1375 випадків або на 15%. Захворюваність перевищує рівень епідемічного порогу на 42,8% та залишається на епідемічному рівні на 9 адміністративних територіях області: у Арбузинському, Баштанському, Березанському, Братському, Вітовському, Кривоозерському, Новоодеському, Очаківському, Снігурівському районах.
Госпіталізовано за тиждень 727 осіб, з яких 469 – діти, 64% від усіх госпіталізованих з діагнозом грип та ГРІ.
За даними вірусологічної лабораторії ДУ «Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України» при дослідженні матеріалу від хворих методом імунофлуоресцентної мікроскопії в 50% виявлені віруси грипу А, в 46% випадків аденовіруси та в 4% віруси парагрипу. Досліджені зразки біологічних матеріалів від хворих на грип методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР), в 46% визначені РНК вірусів грипу типу А.
Станом на 52 тиждень року щеплено проти грипу 4919 осіб, з яких найбільша кількість це персонал підприємств, установ, організацій – 1873 особи (38%); 1767 осіб (35%) – це особи, що перебувають у спеціалізованих закладах (інтернатах, будинках дитини, будинках для осіб поважного віку); 943 особи (19%) – медичні працівники, за власні кошти щеплено всього 283 чол.(5%). Зареєстровані та застосовуються вакцини Джісі флю (виробник Корея) та Ваксігрип (виробник Франція). Сильних реакцій та ускладнень після вакцинації не зареєстровано.
За повідомленням Центру грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій Державного закладу «Український центр з контролю та моніторингу захворювань Міністерства охорони здоров’я України» станом на 25 грудня у 21 області України та місті Києві інтенсивні показники захворюваності на грип та ГРВІ перевищили епідемічні пороги.

Позаштатний епідеміолог
управління охорони здоров’я
Дем’яненко А.В.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 549 осіб

Надано допомогу 485 особам

Госпіталізовано 175 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Вересень 2019

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку