Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Всього на 1 тижні поточного року на грип та ГРВІ захворіло 8370 осіб, з них діти склали 4789 осіб, питома вага серед всіх захворілих 57%. В порівнянні з 52 тижнем року захворюваність знизилася на 1911 випадків або на 19%. Захворюваність перевищує рівень епідемічного порогу на 46% та  залишається на епідемічному рівні на 10 адміністративних територіях області: у Арбузинському, Баштанському, Березанському, Братському, Вітовському, Врадієвському, Кривоозерському, Новоодеському, Очаківському, Снігурівському районах.
Госпіталізовано за тиждень 643 особи, з яких 451  – діти, 70% від усіх госпіталізованих з діагнозом грип та ГРІ.
Темп росту захворюваності  дещо знизився завдяки канікулам у загальноосвітніх навчальних закладах та новорічним та різдвяним святам.
За даними вірусологічної лабораторії ДУ «Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України» при дослідженні матеріалу від хворих методом імунофлуоресцентної мікроскопії в  50% виявлені віруси грипу А, в 43% випадків аденовіруси та в 6% віруси парагрипу. Досліджені зразки біологічних матеріалів від хворих на грип методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР), в 46% визначені РНК вірусів грипу типу А.
Станом на 1 тиждень року щеплено проти грипу 4919 осіб, з яких найбільша кількість це персонал підприємств, установ, організацій – 1873 особи (38%); 1767 осіб (35%) – це особи, що перебувають у спеціалізованих закладах (інтернатах, будинках дитини, будинках для осіб поважного віку); 943 особи (19%) – медичні працівники, за власні кошти щеплено всього 283 чол.(5%).
За повідомленням Центру грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій Державного закладу «Український центр з контролю та моніторингу захворювань Міністерства охорони здоров’я України» станом на 1січня  у 21 області України та місті Києві інтенсивні показники захворюваності на грип та ГРВІ перевищують епідемічні пороги.

Позаштатний епідеміолог
управління охорони здоров’я
Дем’яненко А.В.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 466 осіб

Надано допомогу 443 особам

Госпіталізовано 109 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Фото  УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку