Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Всього на 2 тижні поточного року на грип та ГРВІ захворіло 7069 осіб (на 2 тижні 2016 року – захворіло всього 3872 особи), з них діти склали 3748 осіб, питома вага серед всіх захворілих 53%. В порівнянні з 1 тижнем року захворюваність знизилася на 1301 випадок або на 16%. Захворюваність перевищує рівень епідемічного порогу на 18% та залишається на епідемічному рівні на 4 адміністративних територіях області: у Арбузинському, Баштанському, Березанському, Кривоозерському районах.
Госпіталізовано за тиждень 411 осіб, з яких 284 – діти, 69% від усіх госпіталізованих з діагнозом грип та ГРІ.
Темп росту захворюваності дещо знизився завдяки канікулам у загальноосвітніх навчальних закладах.
За даними вірусологічної лабораторії ДУ «Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України» при дослідженні матеріалу від хворих методом імунофлуоресцентної мікроскопії в 51% виявлені віруси грипу А, в 42% випадків аденовіруси та в 6% віруси парагрипу. Досліджені зразки біологічних матеріалів від хворих на грип методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР), в 44% визначені РНК вірусів грипу типу А.
Станом на 2 тиждень року щеплено проти грипу 4973 особи ( за той же період у минулому році було щеплено 6959 осіб), з яких найбільша кількість це персонал підприємств, установ, організацій – 1878 особи (37%); 1774 особи (35%) – це особи, що перебувають у спеціалізованих закладах (інтернатах, будинках дитини, будинках для осіб поважного віку); 956 осіб (19%) – медичні працівники, за власні кошти щеплено всього 300 чол.(6%).
За повідомленням Центру грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій Державного закладу «Український центр з контролю та моніторингу захворювань Міністерства охорони здоров’я України» станом на 8 січня у 13 областях України інтенсивні показники захворюваності на грип та ГРВІ перевищують епідемічні пороги.

Позаштатний епідеміолог
управління охорони здоров’я
Дем’яненко А.В.

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 705 осіб

Надано допомогу - 643 особам

Госпіталізовано - 156 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я
у грудні 2017 року

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку