Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Всього на 4 тижні поточного року на грип та ГРВІ захворіло 5164 особи (на 4 тижні минулого року – захворіло всього 8525 осіб), з них діти склали 3103 особи, питома вага серед всіх захворілих 60%. В порівнянні з 3 тижнем року захворюваність знизилася на 526 випадків або на 9%. Захворюваність не перевищує рівень епідемічного порогу (-27%).
Госпіталізовано за тиждень 238 хворих, з яких 182 – діти, 76% від усіх госпіталізованих з діагнозом грип та ГРІ.
За даними вірусологічної лабораторії ДУ «Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України» при дослідженні матеріалу від хворих методом імунофлуоресцентної мікроскопії в 50% виявлені віруси грипу А, в 44% випадків аденовіруси та в 6% віруси парагрипу. Досліджені зразки біологічних матеріалів від хворих на грип методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР), в 43% визначені РНК вірусів грипу типу А.
Станом на 4 тиждень року щеплено проти грипу 5411 осіб, з яких найбільша кількість це особи, що перебувають у спеціалізованих закладах (інтернатах, будинках дитини, будинках для осіб поважного віку) – 1952 чоловіки (36%); персонал підприємств, установ, організацій – 1878 чоловік (35%); 1150 осіб (21%) – медичні працівники; за власні кошти щеплено всього 308 чол.(6%).
За повідомленням Центру грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій Державного закладу «Український центр з контролю та моніторингу захворювань Міністерства охорони здоров’я України» станом на 22січня у 3 областях України (Волинській, Закарпатській та Дніпропетровській) інтенсивні показники захворюваності на грип та ГРВІ все ще перевищували епідемічні пороги.

Позаштатний епідеміолог
управління охорони здоров’я
Дем’яненко А.В.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 630 осіб

Надано допомогу 594 особам

Госпіталізовано 175 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Листопад 2018

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку