Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАУ вівторок, 12 листопада, за дорученням голови Миколаївської обласної державної адміністрації до гематологічного відділення Миколаївської обласної клінічної лікарні передано три інфузомати.
Обладнання придбано за кошти обласного бюджету – 255 тис. грн.
Нагадаємо, що 1 жовтня голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік позапланово відвідав відділення гематології Миколаївської обласної клінічної лікарні, де на місці було розроблено план першочергових дій для надання якісних медичних послуг. Зокрема, йдеться й про придбання вже до кінця цього року за рахунок обласних коштів трьох інфузійних насосів для введення лікарських засобів.

Фото УОЗ ОДА10 листопада на території Миколаївської обласної клінічної лікарні, на честь річниці "Алеї життя" (яка була відкрита 10 листопада 2018 р.) пройшов захід, в якому взяли участь заступник начальника управління охорони здоров'я Оксана Черненко, головний лікар лікарні Петро Римар, пацієнти, лікарі, представники благодійних організацій та просто небайдужі мешканці міста.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАУправління охорони здоров’я Миколаївської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на посади державних службовців: завідувач сектору мобілізаційної роботи та звернень громадян, головний спеціаліст-обласний хірург відділу надання лікувально-профілактичної допомоги населенню, провідний спеціаліст відділу надання лікувально-профілактичної допомоги населенню.
Кадрове питання знаходиться на постійному контролы управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

Детальніше про вакансії за посиланням

Фото УОЗ ОДАУрочисте святкування 40-річчя створення централізованої багатопрофільної клініко-діагностичної лабораторії міської лікарні №1 відбулось днями за участю Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича, депутатів міської ради, начальників обласного та міського управлінь охорони здоров’я Павла Георгієва та Ірини Шамрай, інших почесних гостей, експертів.
Миколаївська централізована біохімічна (багатопрофільна клініко-діагностична) лабораторія міської лікарні №1 створена у 1979 році. Основною метою її створення було забезпечення усіх закладів охорони здоров’я міста цілодобовими, сучасними, якісними дослідженнями необхідними для діагностики та лікування різних хвороб.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАОчільник Миколаївської облдержадміністрації Олександр Стаднік ознайомився з ходом реконструкції обласного будинку дитини та умовами роботи закладу.
Реконструкція будинку дитини розпочалась у 2016 році. За три роки на виконання робіт було використано 31 млн грн. У 2018 році корегувався проєкт. Він розбитий на дві черги. Роботи по першій черзі завершено на 98%.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДА7 листопада голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік  перевірив виконання капітального ремонту радіологічного корпусу Миколаївського обласного онкологічного диспансеру.
Відзначимо, що загальна вартість робіт - більше 73 млн грн, з яких майже 18 млн – на будівельні роботи та близько 56 млн – на придбання, монтаж та пусконалагоджувальні роботи медичного обладнання. Наразі тривають демонтажні роботи, придбані основні будівельні матеріали, заключено договори на поставку медичного обладнання.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАУ четвер, 7 листопада, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік побував з візитом у Миколаївській обласній дитячій клінічній лікарні, де ознайомився з умовами та роботою відділення інтенсивної терапії новонароджених та педіатричного відділення для новонароджених та недоношених немовлят.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАПро це йшлося під час засідань робочої групи управління, що відбулись 6 листопада під головуванням заступника начальника УОЗ ОДА Оксани Черненко.
Розглянуто та проаналізовано спроможні мережі закладів у межах Східного та Миколаївського госпітальних округів, їх відповідність вимогам чинного законодавства. Обговорено критерії спроможності мережі, забезпечення доступності до спеціалізованої медичної допомоги.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДА5 листопада у ході відео-наради управління, що відбулась за участю заступників начальника УОЗ ОДА Оксани Черненко та Людмили Чинякової, керівників спеціалізованих закладів охорони здоров’я, експертів управління, серед важливих питань обговорено та проаналізовано виконання гарантованого пакету медичних послуг у закладах первинної медичної допомоги.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАОтримання людьми якісної та своєчасної допомоги від лікарів – один з пріоритетів, поставлених до виконання Президентом України Володимиром Зеленським. Кожен громадянин повинен бути впевненим, що його здоров’я у надійних руках і він отримає належне лікування.
На цьому наголосив голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік у ході наради з керівниками обласних закладів охорони здоров’я Миколаївщини у вівторок, 5 листопада.
Голова ОДА відзначив, що наразі важливо налагодити інфраструктуру в регіоні, аби автомобілі швидкої допомоги своєчасно діставалися до пацієнтів.

Детальніше...  

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 562 особи

Надано допомогу 492 особам

Госпіталізовано 178 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку