Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА24 травня у Вознесенському районі відбулось справжнє свято – відкриття новозбудованої сучасної амбулаторії в селі Таборівка, що стало можливим завдяки реформі сільської медицини. Привітати мешканців району та оглянути нову амбулаторію прибули заступник голови облдержадміністрації Олександр Кушнір, заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Людмила Чинякова, депутат обласної ради, представники місцевої влади.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАПитання надання якісної медичної допомоги, виявлення та профілактика захворювань завжди на контролі обласної державної адміністрації та управління охорони здоров‘я. Громадська організація «Громадський інформаційний простір», що є членом Всесвітньої Ліги Гіпертонії, у травні 2019 року проводить ряд заходів, присвячених Всесвітньому Дню боротьби з гіпертонією, що відзначається у всьому світі 17 травня. 24 травня 2019 року разом з Миколаївським обласним центром здоров‘я День

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАЗ нагоди професійного свята управління охорони здоров'я облдержадміністрації та вся медична спільнота висловлює лікарям ендоскопістам Миколаївської області безмежну вдячність за високий професіоналізм та відданість справі. Від усієї душі бажаємо вам, шановні колеги, здоров’я, миру та подальших професійних здобутків.

Фото УОЗ ОДАМедична допомога дитячому населенню – одне з найважливіших завдань, яке знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації та управління охорони здоров’я ОДА. Особливу увагу приділяють дітям, за тих чи інших обставин позбавлених батьківського піклування.
У реабілітаційному відділенні будинку дитини відкрита ще одна вікова група для дітей з особливими потребами. Це вже четверта група подібного спрямування в установі. Кожну відвідують по 12-14 дітей, а попит не вщухає. Тривалість реабілітаційного періоду - 6 місяців. Батьки багатьох вихованців прагнуть подовжити термін реабілітації своїх дітей. І за можливістю отримують путівку ще на 1, 2 чи 3 курси.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАВознесенським міським центром первинної медико-санітарної допомоги організовано День відкритих дверей «Я обираю здоровий спосіб життя».
Цей захід проведено з метою профілактики та своєчасного виявлення хвороб, підвищення поінформованості населення щодо факторів ризику виникнення захворювань, пропаганди здорового способу життя. Біля міського стадіону проходила інформаційно-просвітницька акція, яка привернула увагу мешканців міста. Кожен бажаючий мав змогу отримати інформаційні буклети та пам’ятки, а також пройти обстеження методом експрес-тестування на ВІЛ/СНІД, вимірювання рівня глюкози в крові, пульсу та артеріального тиску, визначення індексу маси тіла.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДА21 травня проведено робочу зустріч керівництва управління охорони здоров’я облдержадміністрації (далі – управління) з колективом обласної дитячої інфекційної лікарні, під час якої заступник начальника управління Людмила Чинякова ще раз роз’яснила ситуацію, яка склалася навколо аварійної будівлі медзакладу.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАУправління охорони здоров’я облдержадміністрації приділяє значну увагу наданню протитуберкульозної допомоги населенню області. Про це йшлося під час апаратної наради, що відбулась 21 травня за участю заступника начальника управління Людмили Чинякової, експертів, фахівців УОЗ ОДА, керівників обласних і районних медичних закладів.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАДонорство знаходиться на особливому контролі в облдержадміністрації та управлінні охорони здоров’я ОДА.
Щороку в Вознесенському районі проводиться День донора крові - особливий день. Метою цієї події є підвищення обізнаності про необхідність безпечної крові та її продуктів і вираз подяки донорам, які добровільно і безоплатно надають свою кров для порятунку людських життів.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАПитання надання медичної допомоги дитячому населенню Миколаївської області знаходиться на постійному контролі обласної влади, депутатського корпусу та управління охорони здоров'я облдержадміністрації. Значну увагу керівництво області та УОЗ ОДА приділяють покращенню матеріально-технічної бази обласного будинку дитини.
Для ефективної системи реабілітації дітей із церебральним паралічем та іншими руховими порушеннями в обласному будинку дитини відкрито кабінет кондуктивної педагогіки, автором технології якої є угорський педагог і лікар Андраш Петьо, професор кафедри рухової терапії Медичного університету.
Кондуктивна педагогіка сформувалася на основі рухової терапії та побудована на єдності методів ортомоторної реабілітації (відновлення «правильних рухів») та включає в себе навчання рухам, навичкам самообслуговування, трудових навичок, розвиток мовлення, а також розвиток інтелекту.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАВ середньому людські ребра за рік роблять близько 5 мільйонів рухів, та тільки для травматолога не секрет, що ключиця є кісткою, котра найбільш часто ламається.
Велика гомілкова кістка одна з найміцніших, вона здатна витримувати навантаження до 1,5 тонн, тобто міцніше бетону.
З найбільшою довжиною в людському скелеті є стегнова кістка. Її довжина, як правило складає 27,5% від загального росту людини, а найменшою (3 - 4 мм) є кістка стремено, розташована в середньому вусі.
Людські кістки постійно оновлюються приблизно кожні 7 років. У дитячому віці кістки ще залишаються м’якими і гнучкими. Дуже важливо стежити за тим, наскільки правильно розвивається скелет дитини!

Детальніше...  

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 634 особи

Надано допомогу 577 особам

Госпіталізовано 181 особу

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку