Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАУ вересня в місті Запоріжжі відбувся щорічний міжобласний чемпіонат щодо надання екстреної медичної допомоги «Запорізькі медичні змагання 2018», в яких взяли участь 25 команд з 6 областей України: Запорізька, Полтавська, Харківська, Дніпропетровська, Донецька та Миколаївська.
Від Миколаївської області у змаганнях взяла участь команда обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, до якої увійшли виїзний фельдшер Дмитро Литвинцев, виїзний фельдшер Євген Часник та водій Володимир Бакан.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАМиколаївська область долучилася до ініціативи Angels в Україні, мета якої – збільшення кількості лікарень, готових до надання належної медичної допомоги хворим з гострим ішемічним інсультом. В рамках виконання заходів «Обласної програми запобігання та лікування серцево-судинних та судино-мозкових захворювань на 2018-2020 роки» в обласній клінічній лікарні для неврологів, анестезіологів, лікарів лабораторної діагностики, МРТ-, КТ-діагностики проведені відповідні семінари, тренінги.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАВ об’єктиві знову обласна дитяча клінічна лікарня – хірурги провели унікальну в своєму роді операцію, видаливши 17-річній дівчинці велику кісту правої нирки, що сягала 5 сантиметрів у діаметрі.
Як розповідає завідувач хірургічним відділенням обласної дитячої клінічної лікарні Дмитро Чеканов, пацієнтка поступила до лікарні 17 серпня зі скаргами на гострий біль у животі. Під час проведення ультразвукового дослідження було виявлено велику кісту правої нирки. Комп’ютерна томографія діагноз підтвердила.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАКиївський кардіохірург Борис Тодуров разом з дитячою і дорослою бригадами кардіологів та кардіохірургів знову провели в Миколаєві консультації хворих на серцево-судинну патологію, які потребують хірургічного втручання та дітей з вродженими вадами серця. Консультування дітей проводилось на базі обласної дитячої лікарні, дорослих – на базі обласної лікарні.
Професор Борис Тодуров також провів лекцію для кардіологів та інших лікарів суміжних спеціальностей на тему: «Нові технології в кардіохірургії».

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАВ обласному будинку дитини відкрито кабінет АВА-терапії. Його необхідність зумовлена зростаючою кількістю дітей з розладами поведінки та синдромом аутизму. Сьогодні  одним з  ефективних засобів  корекції аутизму вважають метод прикладного аналізу, або АВА-терапії, тобто прикладного аналізу поведінки.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАУ вересні під егідою обласного наркологічного диспансеру,  в рамках реалізації проекту «Інтеграція лікування залежності та ВІЛ-інфекції у первинну ланку охорони здоров'я», у Миколаєві відбулась робоча зустріч за участю працівників Українського інституту політики громадського здоров'я (м. Київ).

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАМетодика застосування синглетно-киснево-оксідазотної суміші в оздоровчих, профілактичних, реабілітаційних та лікувальних напрямках активно та успішно використовується в обласному будинку дитини вже багато років. Але старий апарат для приготування кисневих коктейлів та пінок остаточно вийшов із ладу і не підлягає ремонту. Нову, більш сучасну та потужну модель «МИТ-С» вартістю 24 тис. Грн. придбала для малюків нашого закладу О. Кулікова за кошти, зібрані нею на благодійній основі.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАЗ метою поліпшення якості надання медичної допомоги населенню Арбузинського району в комунальне некомерційне підприємство «Арбузинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» придбано оснащення за кошти районного бюджету та бюджетів Арбузинської і Благодатненської об’єднаних територіальних громад.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАКерівництво управління охорони здоров’я облдержадміністрації та профільні спеціалісти взяли участь у селекторній нараді міністерства охорони здоров’я України, що відбулась 30 серпня.
У ході наради розглянуто питання автономізації закладів первинної медичної допомоги, зміни бюджетних програм фінансування ПМД у 2019 році. Міністерством надано рекомендації керівникам структурних питань з охорони здоров’я обласних та Київської міської державних адміністрацій щодо планування місцевих бюджетів на первинну медичну допомогу.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАБіля меморіалу «Струни пам’яті» сьогодні зібралося чимало миколаївців аби вшанувати пам'ять загиблих в Іловайському котлі. Приєдналися до молебну скорботи і медики – представники управління охорони здоров’я облдержадміністрації, закладів охорони здоров’я.

Детальніше...  

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 689 осіб

Надано допомогу - 646 особам

Госпіталізовано - 176 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Вересень 2018

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку