Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАВ обласній дитячій клінічній лікарні хірурги провели восьмирічній дівчинці холецистектомію. Лікарі наголошують, що це перший такий випадок, адже хвороба молодіє. У попередньому випадку йшлося про 12-річного хлопчика.
Як розповідає маленька пацієнтка та її бабуся, мешканці Вознесенська, коли у дівчинки сталося кілька нападів гострого болю, вони звернулися до Вознесенської центральної лікарні, де її ретельно обстежили та направили до обласної дитячої лікарні для подальшого лікування.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАЛікар або реєстратор більше не зобов'язані виготовляти і зберігати копії документів, які надає пацієнт. Пацієнт при підписанні декларації відтепер має тільки показати один з документів, що посвідчують особу, та документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (РНОКПП). Зберігати тепер необхідно тільки один примірник декларації, підписаний пацієнтом. Інший примірник, як і раніше, залишається у пацієнта.
Як і раніше, у випадку якщо людина через свої релігійні переконання відмовилася від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомила про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті, цей документ не надається під час укладання декларації і цей пункт у декларації не заповнюється. Для ідентифікації особи у такому разі використовують номер документа, що посвідчує особу.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАМОЗ України внесло зміни до Порядку вибору лікаря, що надає первинну медичну допомогу. Розповідаємо, що змінилося.
Кампанія з вибору сімейних лікарів, педіатрів та терапевтів триває з квітня. Це перша подібна кампанія національного рівня. За цей час виникла необхідність удосконалити порядок подання декларацій про вибір лікаря. Міністерство охорони здоров’я України внесло зміни до Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу, що набрали чинності 3 липня 2018 року.
Декларації про вибір лікаря, які були підписані до набрання чинності змін, дійсні і не анулюються.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАПід час робочої поїздки до Братського району голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко зустрівся з працівниками Братської центральної районної лікарні. Очільник області передав медикам необхідне нове медичне обладнання, якого потребували декілька відділень лікарняного закладу.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАУ липні розпочинається важливий етап трансформації системи охорони здоров’я. Перші комунальні і приватні медзаклади, які підписали договори з Національною службою здоров’я, почнуть отримувати фінансування за принципом «гроші йдуть за пацієнтом». Водночас починає діяти новий список послуг первинної медичної допомоги — обов’язковий для виконання всіма закладами первинної медичної допомоги, незалежно від моделі фінансування. Розказуємо, що відтепер гарантовано оплачено з ваших податків на рівні первинної  медичної допомоги.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАКерівники закладів охорони здоров’я первинної мережі надання медичної допомоги, спеціалісти обласного центру здоров’я 10 липня взяли участь у навчальному заході з питань реформування сфери охорони здоров’я «Організація роботи первинної медичної допомоги в громадах Миколаївської області. Економічний аспект реформування сфери охорони здоров’я», що відбувся в приміщенні Миколаївського центру розвитку місцевого самоврядування.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАВнаслідок необережного поводження на воді в м. Очаків постраждала дитина. Це сталося 6 липня. Повідомлення надійшло від чергового оперативно-диспетчерської служби Миколаївського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. 13-річний хлопчик був оперативно госпіталізований до Очаківської центральної районної лікарні.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАВеселинівська центральна районна лікарня за рахунок бюджетних коштів придбала 8 функціональних ліжок в комплекті з матрацами, штативами для  крапельниць на суму 93,8 тис. грн. Додатково придбано три столики для харчування лежачих хворих на суму 10,1 тис. грн., що допоможе поліпшити якість надання медичної допомоги населенню району.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДА3 липня голова облдержадміністрації Олексій Савченко, заступник голови облдержадміністрації Євген Шевченко, начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павло Георгієв відвідали обласну клінічну лікарню, щоб особисто перевірити проведений ремонт і роботу кабінету магнітно-резонансної терапії.
Апарат для проведення магнітно-резонансної томографії MAGNETOM C! виробництва фірми SIEMENS придбаний в 2007 році та встановлений в обласній клінічній лікарні. Вартість апарату на той час складала 6 млн. 112 тис. грн.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДА3 липня проведено відео-нараду управління охорони здоров’я облдержадміністрації, що відбулась під головуванням очільника управління Павла Георгієва.
Однією з важливих тем, що обговорювались, є укладання декларацій, як підготовчий етап до переходу на нову систему фінансування закладів первинної медичної допомоги. З такою доповіддю виступила начальник обласного центру здоров’я Оксана Баланська.

Детальніше...  

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 669 осіб

Надано допомогу - 613 особам

Госпіталізовано - 208 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Липень 2018

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку