Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАПро роботу із поліпшення надання медичних послуг в області, створення єдиної диспетчерської служби 103, функціонування «Віконець життя», будівництво амбулаторій та закупівлю обладнання і транспорту розповів голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко під час свого виступу на ІV Миколаївському економічному форумі 15 листопада.
«У минулому році ми створили єдину диспетчерську службу 103, куди надходять всі виклики. Ми повністю модернізували всі системи, які сьогодні є, задіяли все, що можливо задіяти і в режимі онлайн бачимо як просувається «швидка», скільки треба часу, щоб вона потрапила в те, чи інше місце», - відзначив Олексій Савченко.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАУ наступному році на медичну систему України чекає масштабна трансформація. Стартує впровадження нової моделі фінансування на рівні спеціалізованої допомоги, почнуться зміни в системі екстреної медицини та державних закупівлях ліків і медичних виробів.   
На розширеній нараді, яка відбулась 16 листопада в Вінниці, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман презентував план медичної реформи на 2019 рік для лікарів, керівництва закладів, місцевої та центральної влади зі всієї України.  
Нарада відбулася за участі в.о. міністра охорони здоров’я, доктора Уляни Супрун, заступників міністра охорони здоров’я Павла Ковтонюка, Ольги Стефанишиної, Олександра Лінчевського та голови Національної служби здоров’я Олега Петренка. Взяла участь у нараді і делегація від Миколаївської області, до складу якої увійшли заступник голови облдержадміністрації Євген Шевченко, начальник управління охорони здоров'я облдержадміністрації Павло Георгієв, начальник міського управління охорони здоров'я Ірина Шамрай та інші фахівці.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАЗаклади охорони здоров’я Миколаївської області підтримують співпрацю з міжнародними неурядовими організаціями задля поліпшення якості надання медичної допомоги населенню. Одним з найяскравіших прикладів є обласний протитуберкульозний диспансер. З метою розширення та поглиблення співпраці з міжнародними організаціями керівництво закладу на чолі з в.о. головного лікаря Ігорем Поляковим активно та всебічно підтримали ініціативу щодо реалізації проекту «Прихильність до лікування з використанням цифрових технологій», що втілюється організацією РАТН спільно з МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» (LHSI) та Нідерландським Королівським Товариством боротьби з туберкульозом (KNCV).
Важливо зазначити, що проект реалізується в Україні вперше і можливість стати пілотними регіонами отримали саме Миколаївська та Одеська області.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАЩороку в усьому світі близько 15 млн. дітей народжуються раніше терміну. Передчасні пологи відбуваються кожні 29 хвилин.
У Миколаївській області недоношеними народжуються 4,2% новонароджених, з них близько 10% з вагою до 1 кг. Ці діти потребують особливих умов виходжування, дороговартісного лікування. Всі види необхідної допомоги вони отримують в неонатальному центрі, до складу якого входить і відділення інтенсивної терапії новонароджених обласної дитячої клінічної лікарні. Найменша пацієнтка, якій на сьогодні 6 років, народилася з вагою 620 грамів.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДА15 листопада ввесь світ відмічає День боротьби з раком підшлункової залози.
Вперше ця дата була виокремлена лише в 2014 році та має на меті підвищити обізнаність населення про агресивне злоякісне новоутворення - рак підшлункової залози. З того часу символом боротьби зі хворобою стали фіолетові стрічки.
Щоденно по всьому світу діагностується 1250 нових випадків раку підшлункової залози та 1180 чоловік гинуть від даного захворювання.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАВ обласному будинку дитини з метою удосконалення педагогічної майстерності, обміну досвідом, розвитку творчої ініціативи відбулася виставка-презентація посібників для оптимізації навчального процесу. Методична скарбничка кожного вихователя повинна завжди поповнюватися різноманітними новими дидактичними і розвивальними іграми.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДА14 листопада 2018 року відбулося виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства, розвитку зон відпочинку та туризму в Миколаївському обласному онкологічному диспансері Миколаївської обласної ради за участю голови обласної ради Вікторії Москаленко, заступника голови обласної ради Андрія Кротова, депутатів постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій; голови постійної комісії Миколаївської міської ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, туризму, молоді та спорту Сергія Мотуза, заступника начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Оксани Черненко, начальника управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірини Шамрай з метою координації зусиль щодо придбання дороговартісного медичного обладнання для Миколаївського обласного онкологічного диспансеру Миколаївської обласної ради.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАДень діабету цього року пройшов під гаслом «Сім’я та діабет». Саме тому Миколаївська обласна діабетична асоціація зібрала 10 листопада хворих на діабет та їх близьких в спортивному клубі KFC для бесіди з лікарями, психологом, тренерами клубу,  дружньої зустрічі за чашкою чаю та тренування під контролем показників цукру крові та тиску.
14 листопада в обласній клінічній лікарні пройшли традиційні заходи до Дня діабету: вимірювання глюкози в крові всім, хто звернувся до лікарні. Завдяки таким заходам збільшується обізнаність людей не тільки про власний рівень глюкози в крові, а і про діабет в цілому.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАЗа даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, в 2000 році на Землі проживало 150 мільйонів діабетиків. Ця дата відзначається щорічно з 1991 року в день народження Фредеріка Бантінга, канадського фізіолога, який відкрив спільно з професором Джоном Маклеодом гормон інсулін. Всесвітній день боротьби з захворюванням на цукровий діабет відзначається щорічно відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН.
Друг дитинства Бантінга помер від захворювання, яке називається тепер цукровий діабет. Цей трагічний випадок послужив поштовхом для пошуку ліків від цієї хвороби.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАЯк розповідає 25-річна Таїсія, згадуючи події, що відбулись напередодні, жінка спробувала поєднати кілька дій одночасно, та запевняє, що більше ніколи не робитиме так. А сталося ось що: дбаючи про свою дворічні дитину Таїсія водночас спробувала прийняти ліки, які їй необхідні. Не дивлячись взяла флакончик та глибоко вдихнула. Балончик зі спреєм виявився закритим – до дихальних шляхів потрапив ковпачок від пляшечки з ліками. Перелякавшись, вона зробила ще один глибокий вдих – і ось вже ковпачок прослизнув до бронхів.

Детальніше...  

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 665 осіб

Надано допомогу 620 особам

Госпіталізовано 188 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Листопад 2018

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку