Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАУ конференц-залі обласного центру паліативної допомоги та інтегрованих послуг проведено тренінг для фахівців кабінетів «Довіра» закладів охорони здоров’я області.
Головною метою заходу є питання передачі базового пакету ВІЛ-послуг до закладів первинної медичної ланки та створення стійкої моделі надання ВІЛ-послуг у центрах первинної медико-санітарної допомоги Миколаївської області, вивчення питання забезпеченості швидкими тестами на ВІЛ-інфекцію за рахунок міжнародних донорів.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДА24 травня в Миколаївському центрі розвитку місцевого самоврядування проведено навчальний семінар «Автономізація медичних закладів і обговорення моделей організації первинної медичної допомоги в ОТГ Миколаївської області», в якому також взяли участь заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Оксана Черненко і начальник обласного центру здоров’я Оксана Баланська.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАСтаном на 12.00 22 травня діти, які поступили вчора до міської дитячої лікарні №2, знаходяться в задовільному стані та готуються до виписки. Дві дитини, які вчора знаходились в реанімаційному відділенні, отримали всю необхідну медичну допомогу і вже переведені до загального відділення в задовільному стані.
Всіх постраждалих ретельно обстежено, відповідно до протоколів надання медичної допомоги. Загроз життю і здоров’ю не виявлено.
Медики знову і знову доводять свій професіоналізм у найскладніших екстрених ситуаціях, працюючи оперативно і злагоджено в одній команді на варті життя і здоров’я людей.

Фото УОЗ ОДАОдразу ж на виклик виїхали чотири бригади обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Коли на місце події прибула швидка медична допомога, діти скаржились першіння в горлі, нудоту, утруднене дихання, запаморочення тощо.
Медики злагоджено та оперативно надають всю необхідну допомогу учням школи №6. Обставини отруєння наразі з’ясовуються. Одна з бригад швидкої медичної допомоги продовжує чергування біля школи.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАУспішну країну будують небайдужі люди. Одним з таких є і відомий миколаївський спортсмен, український фрістайліст, олімпійський чемпіон (2018) Олександр Абраменко, який днями відвідав онкогематологічне відділення обласної клінічної дитячої лікарні.
Він поспілкувався з медиками, пацієнтами відділення, ознайомився з потребами онкохворих дітей, умовами їх перебування в лікарні, та надав важливу допомогу цим дітям, придбавши необхідні ліки.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАМедики нагадують, що навесні в лісах і парках активізовуються кліщі, чиїх укусів людині слід остерігатися під час відпочинку на природі. Укуси кліщів загрожують людині такими хворобами, як іксодовий кліщовий бореліоз (хвороба Лайма), кліщовий вірусний енцефаліт та марсельська гарячка.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДА16-17 травня у м. Києві проведено науково-практичну конференцію фтизіатрів, викладачів кафедр фтизіатрії Запорізького, Харківського академій післядипломної освіти, Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, Національної медичної академії імені П.Л. Щупика, представників громадських організації з міжнародною участю, під час якої обговорювались актуальні питання в фтизіатричній галузі: впровадженню швидких методів діагностики туберкульозу серед уразливих груп населення, в тому числі діагностики позалегеневих форм у ВІЛ-інфікованих осіб, сучасні методи виявлення латентної інфекції серед дітей та профілактика ТБ.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАВ Южноукраїнській міській лікарні, в рамках виконання річного плану підвищення кваліфікації фахівців, проведено лікарняну конференцію.
Головний позаштатний інфекціоніст Южноукраїнської міської лікарні Нечитайло З.В. докладно доповіла про стан роботи з готовності закладу до можливого виникнення особливо небезпечних інфекцій на території міста. Попередження епідускладнень з особо небезпечних інфекцій – основна задача медпрацівників міста. Фахівець наголосила, що серед карантинних інфекцій холера залишається однією з небезпечних у зв'язку з масовим характером, швидкістю поширення серед населення, високою летальністю. Сприяють поширенню холери сучасні засоби пересування, значне зростання міграційних процесів, зменшення рівня доходів населення.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДА15 травня проведено нараду з питань створення спроможних мереж надання первинної медичної допомоги у сільській місцевості, що відбулась під головуванням заступника голови облдержадміністрації Валентина Гайдаржи та за участю керівництва управління охорони здоров'я облдержадміністрації, голів районних державних адміністрацій та об’єднаних територіальних громад, провідних фахівців обласного центру здоров'я.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАМедики нагадують, що збирання дикорослих грибів відносять до традицій, що пов'язані з великим ризиком для здоров'я. Але, незважаючи на перестороги й попередження такої небезпеки, щороку трапляються випадки отруєнь грибами, що часто закінчуються трагічно.
Однією з основних причин виникнення отруєнь дикорослими грибами є помилкове збирання отруйних грибів замість їстівних. Це трапляється при недостатній обізнаності грибників, які не відрізняють їстівні гриби від їх отруйних двійників.

Детальніше...  

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 643 особи

Надано допомогу - 614 особам

Госпіталізовано - 157 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

       Травень 2018 

      Червень 2018

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку