Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА19 січня оперативно-диспетчерською службою Миколаївського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримано інформацію про ДТП, що сталося біля с. Зайчевське, на об’їзній дорозі (у вантажного автомобіля відірвався причеп та в’їхав у легковий автомобіль).  Постраждало 3 особи, з них 1 дитина.
На місце події виїхала бригада швидкої медичної допомоги.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДА

Постраждати від переохолодження можна навіть при плюсовій температурі. Зокрема, погодні умови з температурою нижче +7° С вже вважаються такими, що можуть спричинити проблеми зі здоров'ям.Холод згубно впливає у першу чергу на дрібні кровоносні судини людини. Що відбувається з органами й тканинами людини далі? Судини в кінцівках інстинктивно звужуються, щоб зберегти тепло. Саме за рахунок цього приплив крові до внутрішніх органів збільшується та підтримується внутрішня стабільна температура тіла. Ось чому циркулювання крові в кінцівках уповільнюється. Першими замерзають пальці рук та ніг, а також вуха та ніс – вони найменше захищені через те, що в них тонкий жировий прошарок.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАВ обласній дитячій інфекційній лікарні з діагнозом кір перебуває 9 дітей, з яких 6 не мали щеплень з медичних показів, одна з пацієнток знаходиться у реанімації в важкому стані. Усі діти – учні спеціальної загальноосвітньої школі-інтернату №2.  Пацієнти перебувають в закритих боксах, забезпечені всіма необхідними ліками і засобами, знаходяться під постійним пильним наглядом медиків.

Детальніше...  

Виступ заступника головного лікаря обласної дитячої інфекційної лікарні Юлії Твердохліб: "Вакцинація - надійний захист", відповіді на важливі питання ("Николаевские известия")

Фото УОЗ ОДАУряд змінює систему охорони здоров’я, щоб кожен українець міг отримати якісну та доступну медичну допомогу. З минулого року держава почала фінансувати медзаклади за принципом «гроші йдуть за пацієнтом», тобто оплачувати надання допомоги конкретному пацієнту.

Медреформа стартувала з первинної ланки меддопомоги, яку надають сімейні лікарі, терапевти, педіатри. Кожна людина отримала можливість вільно обрати свого лікаря, якому довіряє, незалежно від свого місця проживання чи прописки, та підписати з ним декларацію на обслуговування. Відповідно бюджетні гроші почали надходити до того медзакладу, де працює лікар, якого обрала людина.

Детальніше...  

Виступ заступника начальника управління охорони здоров'я облдержадміністрації Людмили Чинякової та імунолога обласної дитячої клінічної лікарні Тетяни Оскіної: "Вакцинація рятує життя", відповіді на важливі питання.
ТРК "Миколаїв", випуск програми "Тема дня"

Виступ заступника начальника управління охорони здоров'я облдержадміністрації - начальника відділу надання лікувально-профілактичної допомоги населенню Оксани Черненко та начальника лікувально-профілактичного відділу управління охорони здоров'я Миколаївської міської ради Анатолія Бабіна щодо реалізації програми "Доступні ліки" в Миколаївській області у 2019 році - відповіді на важливі питання. ТРК "Миколаїв", випуск програми "Новий день"

Фото УОЗ ОДАЖителі сіл Миколаївщини мають бути забезпечені доступною та якісною первинною медичною допомогою. Адже вчасна профілактика захворювань, діагностика, безпосередньо допомога, а також моніторинг – основні завдання реформи первинної ланки медичної допомоги, ініційованої Президентом України Петром Порошенком
На цьому наголосив голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко під час селекторної наради щодо стану реалізації реформи сільської медицини під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАЗавдяки плідній співпраці управління охорони здоров’я облдержадміністрації та головного управління ДСНС України у Миколаївській області 12 січня врятовано пацієнтку у Первомайському районі – за допомогою спецтехніки рятувальники витягнули зі снігових наметів машину швидкої медичної допомоги. Вже вкотре у надзвичайних подіях медики та рятувальники опиняються пліч о пліч заради рятування людських життів.
Управління охорони здоров’я облдержадміністрації висловлює вдячність рятувальникам за таку цінну та своєчасну підтримку благородній справі медиків.

Фото УОЗ ОДАУ першому кварталі 2019 року розпочнеться капітальний ремонт Миколаївського обласного онкологічного диспансеру.
Про це заявив голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко у п’ятницю, 11 січня, на зустрічі із журналістами у рамках проекту «Маю силу відповідати».
«У першому кварталі ми розпочнемо капітальний ремонт. Фактично це буде нова онкологічна лікарня, яку ми маємо намір зробити в цьому році», - сказав Олексій Савченко.

Детальніше...  

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 867 осіб

Надано допомогу 810 особам

Госпіталізовано 218 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Січень 2019

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку