Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА Якісна та своєчасна всебічна медична допомога дитячому населенню – один з найважливіших напрямків роботи медичної галузі.
За минулий тиждень (період з 01.08 по 07.08) у закладах/підприємствах системи охорони здоров’я Миколаївської області народилось 67 дітей.
Серед немовлят, які побачили світ минулого тижня, 29 дівчаток та 38 хлопчиків.
З найменшою вагою 2500 г. народилася дитина в КНП «Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня» Первомайської міської ради.
Дані щотижня актуалізуються та оновлюються.

Фото УОЗ ОДА Якісна та своєчасна всебічна медична допомога дитячому населенню – один з найважливіших напрямків роботи медичної галузі.
За минулий тиждень (період з 25.07 по 31.07) у закладах/підприємствах системи охорони здоров’я Миколаївської області народилось 75 дітей.
Серед немовлят, які побачили світ минулого тижня, 32 дівчинки та 43 хлопчики.
З найменшою вагою 1850 г. народилася дитина в КНП «Миколаївська обласна клінічна лікарня» Миколаївської обласної ради.
Дані щотижня актуалізуються та оновлюються.

ФотоСьогодні, 28 липня, Україна вперше відзначає День Української Державності!
Свято нагадує про державотворчий досвід України, нашу самобутність.
Зараз українська держава знаходиться в умовах повномасштабного вторгнення російського агресора. Тому всупереч усьому ми повинні бути сильними, витримати та перемогти!
Велика подяка усім, хто сьогодні боронить нашу державу і кожному, хто працює на перемогу!
Ми - єдині та незламні! Слава Україні!

ФотоПовномасштабна війна змусила покинути свої домівки понад 8 млн українців. Кожен із них має гарантоване право отримати належну медичну допомогу. Як це зробити в нових реаліях? Розповідають партнери комунікаційної кампанії «Гарантовано!».

За чотири місяці повномасштабної війни медична система України цілком адаптувалася до нового порядку денного. Хоча навантаження на заклади охорони здоров'я (особливо у західних регіонах країни) зросло, кожен пацієнт може отримати необхідну допомогу.

Як скористатися нею безоплатно, отримати консультації лікарів або психологів онлайн, захистити свої права на доступ до Програми медичних гарантій розповідає комунікаційна кампанія «Гарантовано!» у межах Проєкту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я».

До неї долучилися ГО «Інтерньюз-Україна», БФ «Пацієнти України», Міністерство охорони здоров'я України, ГО «Ліки Контроль», ГО «Діа-Дзен», ГО «Афіна. Жінки проти раку», Ініціативна група Just save life, ГО «Всеукраїнська асоціація кришталевих людей», БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне». Під час війни всі партнери перелаштували свою діяльність до викликів воєнного часу, допомагають пацієнтам з інформуванням, пошуком лікарів, забезпеченням ліками та медпослугами, надають консультації тощо.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДА Якісна та своєчасна всебічна медична допомога дитячому населенню – один з найважливіших напрямків роботи медичної галузі.
За минулий тиждень (період з 18.07 по 24.07) у закладах/підприємствах системи охорони здоров’я Миколаївської області народилось 75 дітей. З них 1 двійня.
Серед немовлят, які побачили світ минулого тижня, 25 дівчаток та 50 хлопчиків.
З найменшою вагою 2110 г. народилася дитина в КП «Комунальне некомерційне підприємство Вознесенська багатопрофільна лікарня» Вознесенської міської ради.
Дані щотижня актуалізуються та оновлюються.

Фото  УОЗ ОДАЗ серпня аптеки будуть відпускати антибіотики тільки за рецептом. Виключення - окуповані території та райони проведення бойових дій
Пацієнти отримуватимуть електронний рецепт для придбання антибіотиків за власні кошти уже з серпня 2022 року. Норма щодо відпуску антибіотиків лише за призначенням лікаря в Україні не є новою, з серпня лише додається цифровий інструмент - електронний рецепт.
Щобільше, рішення є частиною євроінтеграційних процесів України, адже в багатьох країн світу відпуск антибіотиків відбувається саме за рецептом.
З кожним роком лікувати бактеріальні інфекційні хвороби (до прикладу, пневмонію чи туберкульоз) стає все складніше. Уже зовсім скоро нераціональне використання антибіотиків може призвести до того, що інфекційні хвороби, які на разі швидко і без наслідків лікуються антибактеріальними препаратами, можуть стати смертельно небезпечними.
Згідно з даними Центру громадського здоров’я майже 64% українців помилково вважають, що гострі вірусні інфекційні захворювання та застуду можна лікувати антибіотиками та купують їх без призначення лікаря. Ризик вироблення антибіотикорезистентності зростає і при недотриманні режиму прийому ліків в ситуаціях, коли вони потрібні. Саме тому лікування антибіотиком має призначатися та контролюватися виключно лікарем.
Саме тому впровадження електронного рецепта на антибіотики стане першим кроком у розв'язанні проблеми неконтрольованого вживання рецептурних лікарських засобів.
Нововведення почне працювати в рамках перехідного періоду в медичних закладах, що працюють з електронною системою охорони здоров’я (ЕСОЗ). Якщо заклад охорони здоров’я, до якого звертається пацієнт, не підключений до ЕСОЗ, лікар має виписати паперовий рецепт.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАУправління охорони здоров’я Миколаївської обласної військової адміністрації висловлює щиру вдячність небайдужим, хто у цей важкий час допомагає медичній галузі області!

Це, зокрема, Всеукраїнська ГО «Всеукраїнська рада реанімації (ресусцитації) та екстреної медичної допомоги», Ініціатива МЕНТОР Україна, ГО «Ротарі Клуб Київ Інтернешнл», компанія «INC4».

Надаючи допомогу та підтримку медзакладам, благодійники роблять значний внесок у зміцнення можливостей галузі, ефективність її роботи та, як наслідок - у порятунок життя і здоров’я людей.

Сьогодні, коли в країні йде повномасштабна війна, об'єднання зусиль, здійснення добрих, корисних справ є вкрай важливим та цінним для нашого суспільства!

Доброта, чуйність, безкорисливість, взаєморозуміння та взаємопідтримка допомагають боротися з будь-якими викликами!

Разом ми - сильні! Разом – до перемоги!

Фото УОЗ ОДА Якісна та своєчасна всебічна медична допомога дитячому населенню – один з найважливіших напрямків роботи медичної галузі.
За минулий тиждень (період з 11.07 по 17.07) у закладах/підприємствах системи охорони здоров’я Миколаївської області народилось 71 дитина. З них 1 двійня.
Серед немовлят, які побачили світ минулого тижня, 37 дівчаток та 34 хлопчика.
З найменшою вагою 2020 г. народилася дитина в КНП Миколаївської міської ради «Пологовий будинок №2».
Дані щотижня актуалізуються та оновлюються.

Фото УОЗ ОДА Якісна та своєчасна всебічна медична допомога дитячому населенню – один з найважливіших напрямків роботи медичної галузі.
За минулий тиждень (період з 04.07 по 10.07) у закладах/підприємствах системи охорони здоров’я Миколаївської області народилось 78 дітей. З них 1 двійня.
Серед немовлят, які побачили світ минулого тижня, 34 дівчинки та 44 хлопчика.
З найменшою вагою 950 г. народилася дитина в КНП Миколаївської міської ради «Пологовий будинок №3».
Дані щотижня актуалізуються та оновлюються.

Screenshot 4ЗАПРОШУЄМО ВОЛОНТЕРІВ! 

ПОДОЛАЄМО ПАНДЕМІЮ COVID-19 РАЗОМ!

Переходьте за посиланням, реєструйтеся та

долучайтеся до команди небайдужих громадян.

Будемо здорові!

 

Фото

Screenshot 2

sars

 

До уваги ЗОЗ, що перебувають у сфері управління міністерств та відомств України, приватних закладів та ФОПів, які провадять господарську діяльність з медичної практики!

Переглянути

 

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 760 осіб

Надано допомогу 671 особі

Госпіталізовано 258 осіб

За минулу добу детальніше

 

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини