Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА19-20 вересня група фахівців з Миколаївщини взяла участь у засіданні круглого столу в м. Києві на тему: «Організація виявлення, обстеження, спостереження та лікування осіб з контакту з хворим на туберкульоз».
Захід організувала міжнародна організація РАТН (Програма оптимальних технологій в сфері медицини) за участі представників ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України» та кафедри пульмонології і фтизіатрії Київського медичного університету ім. Богомольця.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДА19 вересня за сприяння депутата Миколаївської обласної ради Маріна Г.О., БО МОФ «Здорова нація» і Первомайської районної державної адміністрації в Первомайській центральній районній лікарні урочисто відкритий «Кабінет довіри».

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАВручення медичного обладнання, придбаного за кошти, виділені депутатом районної ради, в с. Михайлівка, відбулось за участю депутата районної ради Наталії Вознюк, сільського голови с. Михайлівка Наталії Лях, головного лікаря Новоодеського ЦПМСД Олени Кучер та головної медичної сестри ЦПМСД Лілії Волошиної.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАМинулі вихідні для 27 спортивних команд медичних закладів Миколаївщини пройшли у яскравій боротьбі за перемогу, в першу чергу, над хворобами. Адже медики, як ніхто інший, знають, як важливо вести здоровий спосіб життя, і власним прикладом закликають до цього жителів міста та області.
Спартакіада медпрацівників, організована обласною організацією профспілки працівників охорони здоров’я і Миколаївською обласною громадською організацією ФСТ «Спартак», традиційно відбулась на базі Очаківського об’єднання санаторно-курортних закладів.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАНапередодні Дня міста в Первомайському міському ЦПМСД відбулося урочисте відкриття сімейної амбулаторії «Трудової Слави» після проведеного капітального ремонту.
Під час святкування колектив амбулаторії отримав подарунки: деструктори для голок, нові фонендоскопи, принтер та роутер, від депутата Первомайської міської ради Олега Горіцина - комп’ютер.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАДоктор медичних наук, професор, полковник медичної служби, заступник начальника Військово-медичної академії України (з клінічної роботи) Всеволод Стеблюк та доктор медичних наук, зав. кафедри оториноларингології Одеського Національного Медичного Університету Сергій Пухлик 18 вересня на базі обласного центру здоров’я провели чергове заняття для миколаївських лікарів в рамках проекту «Школа практикуючого Лікаря».

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАДо дня міста Миколаєва бурхливими оплесками та теплими обіймами працівники міської лікарні швидкої медичної допомоги проводили Анатолія Ярового на заслужений відпочинок. Анатолій Леонтійович працював головним лікарем закладу протягом 20 років – з 1987 по 2007 рік, коли він самостійно прийняв рішення про звільнення з посади головного лікаря ЛШМД.
Завідуючі відділеннями, лікарі, медичні сестри – всі зібрались в кабінеті головного лікаря аби привітати Анатолія Ярового з новим етапом життя. Оберемки квітів, теплі посмішки та обійми, справжній живий коридор, який створили медпрацівники, - якнайкраще демонструють повагу та вдячність за роки сумісної роботи з Анатолієм Леонтійовичем.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАМедики нагадують, що збирання дикорослих грибів відносять до традицій, що пов'язані з великим ризиком для здоров'я. Але, незважаючи на перестороги й попередження такої небезпеки, щороку трапляються випадки отруєнь грибами, що часто закінчуються трагічно.
Однією з основних причин виникнення отруєнь дикорослими грибами є помилкове збирання отруйних грибів замість їстівних. Це трапляється при недостатній обізнаності грибників, які не відрізняють їстівні гриби від їх отруйних двійників.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДА13 вересня в донорському відділенні Баштанської ЦРЛ здали кров працівники Баштанського районного військового комісаріату, щоб допомогти бійцям АТО, які потребують донорської крові.
Адміністрація Баштанської ЦРЛ висловлює подяку добровільним донорам і закликає всіх небайдужих залучитися до донорського руху.
Ваша кров може врятувати чиєсь життя!

Фото УОЗ ОДА13 вересня у Миколаєві відбувся науково-практичний семінар у форматі телемосту «Міждисциплінарний підхід до терапії внутрішніх хвороб» за участю медиків з м. Києва, Одеси, Миколаєва та Херсона.
Лекції читали кандидати та доктори наук, професори університетської клініки Сантьяго де Кампостелло (Іспанія), Одеського національного медичного університету, Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, НМАПО ім. П.Л. Шупика тощо.

Детальніше...  

top all hotlines 02

Доступні ліки

dostupni liky

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я
у вересні 2017 року

Останні новини


Анонс подій

  • Запрошуємо на обстеження!

    13 квітня в рамках Всеукраїнського дня меланоми з 8.00 до 19.00 запрошуємо на прийом до лікаря та обстеження до обласного шкірно-венерологічного диспансеру, який знаходиться за адресою: вул. Радісна, 2а (поліклінічне відділення, каб....

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку