Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото  УОЗ  ОДА20 вересня проведено робочу нараду управління охорони здоров’я облдержадміністрації за участю заступника начальника управління Оксани Черненко та керівників обласних закладів охорони здоров’я.

Детальніше...  

3 glavnaya 212-13 вересня 2019 року у м. Бердянськ, Запорізької області, відбувся міжобласний чемпіонат бригад екстреної медичної допомоги «Бердянська хвиля – 2019», який мав на меті удосконалення та розвиток системи екстреної медичної допомоги України.

У змаганні приймала участь бригада Миколаївського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у складі: Литвинцева Дмитра Борисовича, Часника Євгена Володимировича, Ковальчука Дмитра Володимировича, яка за результатами змагань, посіла VI загально – командне місце з 12 команд Запорізької, Донецької, Дніпропетровської, Одеської, Чернівецької, Харківської та Миколаївської областей.

Детальніше...  

Фото  УОЗ  ОДА17 вересня проведено апаратну нараду управління охорони здоров’я облдержадміністрації за участю заступника начальника управління Людмили Чинякової, експертів управління, керівників обласних та районних закладів та підприємств системи охорони здоров’я. Серед розглянутих тем - стан надання дитячому населенню ургентної хірургічної та травматологічної допомоги у Баштанському та Очаківському районах, кадрове забезпечення медичними працівниками закладів охорони здоров’я області та стан впровадження електронної медичної картки пацієнта у закладах охорони здоров’я області.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДА11 вересня під головуванням заступника начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Оксани Черненко проведено робочу нараду з керівниками обласних закладів. Серед питань, які було розглянуто на нараді, - подальший план з автономізації закладів та підготовка спеціалізованих та високоспеціалізованих закладів охорони здоров’я до співпраці з НСЗУ (інформатизація).

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАНа питання про здоров’я серця відповідає Костянтин Руденко, доктор медичних наук, професор, заступник директора з лікувально-координаційної роботи ДУ «Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова» НАМН України, експерт МОЗ України за напрямом «хірургія серця і магістральних судин у дорослих».

Які симптоми вказують на проблеми із серцем?

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАПредставники структурних підрозділів обласних держадміністрацій з усіх областей України обговорили нагальні завдання галузі охорони здоров‘я. Участь у заході взяв і начальник управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації Павло Георгієв.
«Звісно, існують проблеми, я про них знаю. Тому закликаю вас не вдаватися в обговорення кожної, а знаходити шляхи для їх вирішення», - наголосила міністр охорони здоров‘я.
Багато українських лікарів мають колосальний досвід роботи, проте для ефективної роботи галузі його потрібно інтегрувати з досвідом інших професіоналів. Тоді система ефективно працюватиме і ніхто не буде йти проти неї.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДА6 вересня у Вільнозапорізькій ОТГ урочисто відкрили новозбудовану амбулаторію загальної практики сімейної медицини.
Участь у відкритті взяли керівники району та громади, медичний персонал районного центру первинної медико-санітарної допомоги, а також жителі села.
Будівництво амбулаторії здійснювалося за рахунок коштів державного, обласного, районного та сільських бюджетів на загальну суму понад 8 млн грн. З обласного бюджету також виділено 400 тис. грн на будівництво під’їзної дороги до самого приміщення амбулаторії.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАМедики, які працюють у сільській місцевості, можуть розраховувати на додаткові пільги. Розповідаємо, які пільги і за яких умов мають забезпечуватися і як це реалізується на практиці.

Які пільги закріплені в законодавстві
Робота медиків у сільській місцевості має певні особливості. А отже, в законодавстві передбачено, що медики мають право на забезпечення побутових потреб у сільській місцевості:

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДА3 вересня в обласній психіатричній лікарні №1 відкрито після реставрації скульптуру оленя, що знаходиться в зоні відпочинку. Скульптуру відновлено за ініціативи громадського діяча Дмитра Рябченка, який звернувся за підтримкою до центру розвитку місцевого самоврядування та інших небайдужих громадян.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДА3 вересня під головуванням заступника начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Оксани Черненко проведено відео-селекторну нараду за участю заступника начальника міського управління охорони здоров’я Віктора Фаюка, керівників деяких обласних та районних закладів, обласного центру здоров’я.

Детальніше...  

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 549 осіб

Надано допомогу 485 особам

Госпіталізовано 175 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Вересень 2019

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку