Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАСимвол - квітка ромашки
Щорічно 24 березня за ініціативою ВООЗ відзначається всесвітній день боротьби з туберкульозом.
Збудником туберкульозу є мікобактерії туберкульозу. 24 березня 1882 року Р. Кох продемонстрував збудника під мікроскопом, його чисту культуру, також довів інфекційну природу заразивши тварин. Цей мікроб названий його ім'ям - паличкою Коха.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАМедики на чолі з начальником управління охорони здоров’я ОДА Павлом Георгієвим взяли активну участь у фестивалі сили, мужності та здоров’я Muromets Fest Mykolaiv Edition, що відбувся 23 березня на Соборній за підтримки голови облдержадміністрації Олексія Савченка.

Детальніше...  

721 березня на виконання доручення заступника голови облдержадміністрації Олександра Кушніра Павло Георгіев перевірив готовність до роботи у споруджуваних амбулаторіях сіл Нечаяне (Миколаївський район), Калинівка та Новофедорівка (Березанський район). Спілкуючись з медиками, на яких незабаром чекає новосілля, Павло Васильович відмітив піднесений настрій та готовність до роботи у кращих умовах.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДА19 березня за участю заступників начальника управління охорони здоров’я ОДА Оксани Черненко, Людмили Чинякової та спеціалістів управління, експертів, керівників закладів охорони здоров’я проведено апаратну нараду. Одним з важливих питань, що були розглянуті, є стан імунопрофілактики дитячого населення Миколаївської області за показниками роботи у 2018 році у Новоодеському та Березнегуватьскому районах.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАНачальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павло Георгієв привітав мешканців міста з відкриттям після ремонту оновленої амбулаторії загальної практики сімейної медицини №1 ЦПМСД №5, що знаходиться за адресою: вул. Привільна-41/1. Вітаючи миколаївців, Павло Георгієв зазначив: «Відкриття відремонтованої амбулаторії поліпшить якість надання медичної допомоги. Мешканці району та медики відчувають на практиці реформи, які впроваджуються урядом. Зручність, якість медичної допомоги для пацієнта, гідні умови праці для медиків - це сьогодні є пріоритетом». За вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я та високий професіоналізм Павло Георгієв вручив Почесну грамоту управління завідувачу амбулаторії Володимиру Царлову.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДА14-15 березня з робочим візитом до Вознесенського міського центру первинної медико-санітарної допомоги завітали представники Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» Олена Форостян та Ольга Хрищук в рамках реалізації проекту «Розбудова комунальних закладів первинної медичної допомоги як центрів передового досвіду».

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДА18 березня у Первомайській ЦМБЛ за ініціативи управління охорони здоров’я облдержадміністрації проведено семінар для керівників, акушер-гінекологів, неонатологів, педіатрів та анестезіологів Первомайскої, Арбузинської, Братської, Врадіївської, Вознесенської, Кривоозерської, Доманівської та Южноукраїнської ЦРЛ/ЦМБЛ, міської лікарня з метою удосконалення  якості надання медичної допомоги матерям і дітям в Миколаївській області.
Заступник начальника УОЗ ОДА Людмила Чинякова відзначила необхідність проведення заходів, покликаних покращити якість надання медичної допомоги матерям і дітям.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДА14 березня відбувся VI пленум обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я за участю заступника начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Оксани Черненко.
Оксана Черненко виступила з доповіддю про розвиток системи охорони здоров’я у 2018 році та окреслила пріоритети на 2019 рік.
Нагадаємо, що з 01.04.2018 року стартувала реформа первинної медичної допомоги. На сьогодні договір з Національною службою здоров’я (НСЗУ) уклали 34 ЦПМСД та отримали фінансування з державного бюджету. Триває процес укладання декларацій з лікарями.

Детальніше...  

За січень-лютий 2019 року бригадами екстреної (швидкої) медичної допомоги Миколаївського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф здійснено 43 491 виїзд (з них у сільській місцевості – 16 812 виїздів) з приводу: гострого інфаркту міокарду – 180; гіпертонічного кризу – 6 657. Доставлено до лікувальних закладів 9 656 осіб, з них 2 146 дітей, госпіталізовано породіль – 111.

Фото УОЗ ОДАУ рамках проведення публічних звітів по виконанню місцевого бюджету 14 березня відбулось публічне представлення інформації по виконанню бюджету у галузі охорони здоров’я за 2018 рік. З публічним звітом виступила начальник планово-фінансового відділу, головний бухгалтер управління охорони здоров’я облдержадміністрації Любовь Савчук.
У своєму виступі Любов Георгіївна озвучила наступні дані: загальний обсяг видатків загального та спеціального фонду бюджету, касові видатки загального фонду бюджету, касові видатки спеціального фонду бюджету, видатки на медикаменти та харчування, функціонування медичних коледжів, оновлення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я.

Детальніше...  

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 659 осіб

Надано допомогу 609 особам

Госпіталізовано 188 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку