Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАНаразі у світі тривають дослідження та вивчення нового штаму «Омікрон», проте вже є перші дані про вказаний штам.

За попередніми результатами наукових досліджень, «Омікрон» частіше призводить до інфікування в домашніх осередках у порівнянні зі штамом «Дельта».

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАМіністерство охорони здоров’я України скасувало вимогу про обов’язкову наявність усіх рутинних щеплень для вакцинації дітей від 12 років проти COVID-19. Про це йдеться у наказі № 64 від 13.01.2022.
Відтепер для того, щоб вакцинувати дитину 12-17 років від коронавірусної хвороби, батькам достатньо просто записати її до будь-якого пункту чи центру щеплення. Адреси та контакти центрів та пунктів можна знайти на vaccination.covid19.gov.ua/list або за тел. 0 800 60 20 19.

Детальніше...  

Фото  УОЗ ОДАЯкісна та своєчасна всебічна медична допомога дитячому населенню – один з найважливіших напрямків роботи медичної галузі.
За минулий тиждень (період з 10.01 по 16.01) у закладах/підприємствах системи охорони здоров’я Миколаївської області народилось 112 дітей. З них 1 двійня.
Серед немовлят, які побачили світ минулого тижня, 57 дівчаток та 55 хлопчиків.
З найменшою вагою 2000 г. народилася дитина в КНП «Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня» Первомайської міської ради.
Дані щотижня актуалізуються та оновлюються.

Фото УОЗ ОДАГрип та COVID-19 – респіраторні захворювання, які викликаються різними вірусами. Причиною першого є віруси грипу, другого – коронавірус, вперше виявлений у 2019 році.

За останньою інформацією, ймовірніше COVID-19 поширюється легше , ніж грип.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я України.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАЩо відомо про новий штам «Омікрон» за попередніми результатами наукових досліджень (https://bit.ly/3I1EWCF):

- «Омікрон» частіше призводить до інфікування в домашніх осередках у порівнянні зі штамом «Дельта».
- Новий штам має менший інкубаційний період. У середньому він становить 3 доби (https://bit.ly/3tlDIy7).
- Відбувається зсув захворюваності на штам «Омікрон» у більш молоду вікову групу. Якщо середній вік осіб, хворих на штам «Дельта», був 38,3 роки, то на «Омікрон» – 30,8 роки.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДА Кабінетом Міністрів України ухвалено постанову про деякі питання реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення, що регулюватиме порядок оплати медичних послуг у 2022 році https://www.kmu.gov.ua/npas/deyaki-pitannya-realizaciyi-programi-derzhavnih-garantij-medichnogo-obslugovuvannya-naselennya-u-2022-roci-i291221-1440
Постанова забезпечить оплату медичних послуг, що надаватимуться закладами охорони здоров’я за рахунок коштів державного бюджету в рамках програми медичних гарантій, зокрема за укладеними договорами та договорами про реімбурсацію.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАКоронавірусна хвороба COVID-19 та туберкульоз мають схожі симптоми. Обидва захворювання можуть мати тяжкі наслідки для життя та здоров’я людини, тому варто знати, як їх відрізнити та коли звертатись за медичною допомогою.

Як правило, туберкульоз не проявляється швидко: початок захворювання може розтягнутися на кілька тижнів, а інколи – місяців. Хворобі COVID-19 притаманний гострий перебіг протягом тижня та загальна тривалість близько двох тижнів.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я України.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАНаразі підрядна організація наводить останні штрихи з облаштування сучасного радіологічного корпусу КНП «Миколаївський обласний центр онкології».

Під час реалізації президентської програми «Велике будівництво» акцент робився не лише на реконструкції, але й на якісному оснащенні медичною апаратурою.

Так, на сьогодні проводяться ремонтні роботи в приміщеннях другої черги будівництва для встановлення апарату брахітерапії «SagiNova HDR». Також в приміщеннях третьої черги завершуються ремонтні роботи відділення УЗД.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАКомісія управління охорони здоров‘я Миколаївської облдержадміністрації за результатами роботи в рамках надання організаційно-методичної допомоги на КНП «Миколаївський обласний Центр лікування інфекційних хвороб» рекомендувала керівництву медзакладу притягнути до дисциплінарної відповідальності деяких працівників підприємства та за фактами виявлених порушень направити звернення до компетентних органів.

У четвер, 6 січня, комісія управління охорони здоров‘я Миколаївської облдержадміністрації склала ряд актів щодо ситуації, яка склалась на КНП «Миколаївський обласний Центр лікування інфекційних хвороб».

Так, на підставі п. 2 рішення Миколаївської обласної ради від 16.03.2021 №13 «Про деякі питання управління комунальними некомерційними підприємствами, що є об‘єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області (для галузі охорони здоров‘я)», наказу управління охорони здоров‘я облдержадміністрації від 06.01.2022 № 16-Л «Про надання організаційно-методичної допомоги КНП «Миколаївський обласний Центр лікування інфекційних хвороб» Миколаївської обласної ради під час роботи комісії встановлено ряд суттєвих порушень.

Детальніше...  

Screenshot 4ЗАПРОШУЄМО ВОЛОНТЕРІВ! 

ПОДОЛАЄМО ПАНДЕМІЮ COVID-19 РАЗОМ!

Переходьте за посиланням, реєструйтеся та

долучайтеся до команди небайдужих громадян.

Будемо здорові!

 

Screenshot 2

sars

 

До уваги ЗОЗ, що перебувають у сфері управління міністерств та відомств України, приватних закладів та ФОПів, які провадять господарську діяльність з медичної практики!

Переглянути

 

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 523 особи

Надано допомогу 468 особам

Госпіталізовано 180 осіб

За минулу добу детальніше

 

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини