Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАСтосовно інформації, оприлюдненої в одному з електронних видань, управління охорони здоров’я облдержадміністрації по суті питання повідомляє. Отоларингологічне відділення Миколаївської обласної дитячої клінічної лікарні розташовано на другому поверсі двоповерхового корпусу лікарні з 2000 року. На даний час відділення потребує часткового ремонту та оновлення меблів.
Питання матеріально-технічного забезпечення закладу знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації та управління охорони здоров’я ОДА.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДА11 липня в обласній клінічній лікарні проведено тренінг для спеціалістів багатопрофільної лікарні Баштанського району, Березнегуватської, Казанківської, Новобузької, Снігурівської, Березанської, Миколаївської, Новоодеської та Очаківської центральних районних лікарень.
Такі тренінги з метою ефективної реалізації впровадження в області системи діагностично-споріднених груп (ДСГ) проводитимуться протягом липня із залученням представників закладів охорони здоров я області.
Нагадаємо, що ДСГ - це групи захворювань, які подібні за середньою ресурсоємністю (вартістю, структурою витрат, набором використовуваних клінічних ресурсів тощо).

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАУ Вознесенському міському ЦПМСД  є можливість залишати свої відгуки та пропозиції через QR-код, фліпчарт, розміщений у холі, та паперову анкету задоволеності клієнта. Кожен відвідувач може залишити відгук у зручний для себе спосіб.  
Медики області цінують думку кожного свого пацієнта.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАЗмінити свій номер телефону, вказаний у декларації з лікарем, стало простіше. Відтепер звернутися в НСЗУ можна через онлайн форму на сайті Служби (розділ Громадянам, підрозділ Користувачам ЕСОЗ).
При поданні декларації пацієнт для автентифікації може обрати підтвердження за номером телефону. Саме на цей номер людина буде отримувати повідомлення з номером та кодом підтвердження електронного рецепту на лікарські засоби за програмою "Доступні ліки". Водночас, пацієнт пізніше може змінити номер телефону.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАМедики нагадують, що навесні в лісах і парках активізовуються кліщі, чиїх укусів людині слід остерігатися під час відпочинку на природі. Укуси кліщів загрожують людині такими хворобами, як іксодовий кліщовий бореліоз (хвороба Лайма), кліщовий вірусний енцефаліт та марсельська гарячка.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАЗ травня 2019 року, враховуючи початок курортного сезону, в Березанському пункті постійного базування оновлено автопарк: два старих автомобілі УАЗ замінено на два нових автомобілі швидкої медичної допомоги Peugeot Boxer класу «В».
Дві бригади екстреної медичної допомоги працюють цілодобово та оперативно виїздять на виклики, обслуговуючи села Коблеве, Лугове та Рибаківка.
Пацієнти з хронічними захворюваннями мають можливість звернутися за невідкладною медичною допомогою до сімейного лікаря ЦПМСД Коблевської ОТГ.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАВ останні роки змінюються підходи вчених до лікування онкологічних захворювань. Якщо недавно практично всіх онкологічних пацієнтів оперували відкритим способом, то сьогодні настає ера ендоскопічної хірургії. При цьому провідні фахівці земної кулі впевнені, що через 20 років більшість пухлин не будуть видаляти оперативним шляхом - їх лікуватимуть шляхом застосування новітніх хіміотерапевтичних препаратів і променевої терапії.
5 липня після проведення тендеру на придбання сучасного лапароскопічного обладнання, через систему «Prozorro» в обласний онкологічний диспансер поставлено комплект медичного обладнання фірми «LAPOMED». Обладнання придбано за кошти залишків медичної субвенції 2018 року. Загальна сума фінансування склала 1859,0 тис. грн.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАПротягом червня-липня, в рамках заходів до Дня донора, медики Миколаївської області знову стали донорами. Адже люди в білих халатах рятують життя не тільки виконуючи свої безпосередні обов’язки. Тож медики знову згуртувались в єдиному благородному бажанні допомогти врятувати життя - коридори обласної станції переливання крові вже вкотре наповнені медпрацівниками, бажаючими здати кров.
До акції з донорства долучилися 73 особи, серед яких начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павло Георгієв, працівники міського управління охорони здоров’я. Серед закладів охорони здоров’я найактивнішими донорами були медпрацівники обласного протитуберкульозного диспансеру, обласної психіатричної лікарні №1 та ЦПМСД №1 м. Миколаєва.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАЗа станом на 09.07.2019 року, роботу магнітно-резонансного томографа обласної клінічної лікарні припинено з технічних причин. На даний час заклад чекає на спеціаліста обслуговуючої компанії з метою встановлення та усунення проблеми.
Просимо з розумінням віднестись до тимчасових незручностей.
Управління охорони здоров’я облдержадміністрації та керівництво обласної клінічної лікарні роблять все необхідне для якнайшвидшого відновлення роботи обладнання. Питання знаходиться на контролі облдержадміністрації.

Фото УОЗ ОДАНа базі Миколаївської обласної інфекційної лікарні 9 липня відбулося показове учбово-тренувальне заняття з розгортанням госпітальної бази на випадок холери. Розгортання госпіталю проводилось за участю заступника начальника управління охорони здоров’я ОДА Оксани Черненко, представників ДУ «Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України», адміністрації лікарні, головних експертів управління охорони здоров’я.

Детальніше...  

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 628 осіб

Надано допомогу 573 особам

Госпіталізовано 148 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Липень 2019

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку