Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Миколаївський місцевий благодійний фонд «Вихід» оголошує прийом заявок на участь у конкурсі на отримання міні-грантів на невідкладні гуманітарні потреби в рамках гуманітарного проекту «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення» за фінансової підтримки Disasters Emergency Committee (DEC) та технічної підтримки Christian Aid при координації МБФ «Альянс громадського здоров’я».

Участниками конкурсу можуть стати:
- зареєстровані громадські об’єднання (ОГС) або незареєстровані команди та громадські ініціативи;
- згуртовані команди спільнот, до складу яких входять люди, що потребують нагальної гуманітарної допомоги: представники уразливих до ВІЛ груп (ЛВІН, ЛЖВ, СР,ЧСЧ), жінки з дітьми, багатодітні родини, особи з інвалідністю, жителі деокупованих територій, ВПО та інші люди, що опинилися у складних життєвих обставинах .

Мета: фінансова підтримка життєво важливих ініціатив команд представників спільнот, згуртованих і бажаючих вирішити гуманітарні потреби на місцевому рівні.

Більш детальна інформація у соцмережі Фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/NCF.Vykhod/posts/pfbid02BUUz7V2Sq9GmzY9B3jvt5JkSrsajwb82ueLinxwbQrSuu1Wt7pyHZu1uNRojqHt7l

Також детальну інформацію або консультацію по заповненню документації можливо отримати, звернувшись за телефонами: 050 405 4606, 063 941 2510 (Валентина), або надіславши лист на адресу humvykhod@gmail.com з поміткою «Конкурс команд спільнот. Питання».

Якщо у вас чи в людини поруч виник невідкладний стан в умовах воєнного стану та відсутності електропостачання наводимо алгоритм і черговість дій, як звертатися за екстреною медичною допомогою👇🏻:
1️⃣ Спробувати набрати номер «103» з мобільного.
2️⃣ При відсутності мобільного зв’язку та наявності стаціонарного телефонного зв’язку - набрати номер «103» зі стаціонарного.
3️⃣ Набір резервних номерів (стаціонарного/мобільного) оперативно-диспетчерської служби центру екстреної медичної допомоги:
▪️0512 501302; 0512 501320;
▪️067 517 0904; 067 516 2893;
▪️050 450 9053; 050 490 9149.

Детальніше...  

Фото УОЗ ТОДАЯкісна та своєчасна всебічна медична допомога дитячому населенню – один з найважливіших напрямків роботи медичної галузі.
За минулий тиждень (період з 21.11 по 27.11) у закладах/підприємствах системи охорони здоров’я Миколаївської області народилось 65 дітей.
Серед немовлят, які побачили світ минулого тижня, 29 дівчаток та 36 хлопчиків.
З найменшою вагою 1200 г. народилася дитина в КНП «Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня» Первомайської міської ради.
Дані щотижня актуалізуються та оновлюються.

Фото УОЗ ТОДАЯкісна та своєчасна всебічна медична допомога дитячому населенню – один з найважливіших напрямків роботи медичної галузі.
За минулий тиждень (період з 14.11 по 20.11) у закладах/підприємствах системи охорони здоров’я Миколаївської області народилось 52 дитин.
Серед немовлят, які побачили світ минулого тижня, 24 дівчинки та 28 хлопчиків.
З найменшою вагою 2000 г. народилася дитина в КНП Миколаївської міської ради «Пологовий будинок №3».
Дані щотижня актуалізуються та оновлюються.

Фото УОЗ ОДАПопередити розвиток діабету 1 типу неможливо, адже причини його появи досі не вивчені до кінця. Профілактика ж діабету 2 типу полягає у простих заходах із підтримання здорового способу життя.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАСвоєчасне діагностування та контроль діабету дозволяють попередити розвиток тяжких ускладнень. Люди з діабетом повинні дотримуватися здорового харчування, підтримувати вагу в нормі та бути фізично активними. Крім того, їм необхідно приймати ліки, навіть якщо вони почуваються добре.
Люди з груп ризику або з виявленим цукровим діабетом можуть отримати безоплатну допомогу за програмою медичних гарантій. Лікар первинної ланки, зважаючи на стан здоров’я пацієнта, фактори ризику та можливу спадковість, може виписати пацієнту електронне направлення на проведення досліджень або на консультацію до лікарів-спеціалістів, наприклад, ендокринолога.
До пакету безоплатних послуг на рівні первинної меддопомоги, спрямованих на профілактику, діагностику та лікування діабету, включено:
- вимірювання рівня цукру в крові;
- регулярне вимірювання артеріального тиску;
- оцінку загального серцево-судинного ризику за шкалою SCORE;
- вимірювання індексу маси тіла;
- аналіз на загальний холестерин;
- консультація щодо здорового способу життя;
- направлення на інші аналізи та дослідження у вузьких спеціалістів;
- призначення ліків з програми «Доступні ліки» при діабеті 2 типу;
- виписування рецепту на інсулін за призначеним ендокринологом планом лікування.
З жовтня 2021 року інсулін увійшли до програми реімбурсації ліків. Це значно збільшило доступ пацієнтів із цукровим діабетом до лікування.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДА14 листопада - Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом.

Діабет – це хронічне захворювання, при якому підшлункова залоза не виробляє достатньої кількості інсуліну (гормону, який регулює рівень цукру (глюкози) у крові) або ж організм не може ефективно використовувати вироблений інсулін.
За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, майже 422 мільйони людей у всьому світі хворіють на цукровий діабет, а 1,5 мільйона смертей щороку безпосередньо пов’язані з цим захворюванням.
Кількість випадків і поширеність діабету зростають протягом останніх кількох десятиліть.
Є три основні типи діабету:
- Діабет 1 типу, інсулінозалежний. Виникає, коли організм не виробляє достатньо інсуліну, щоби поглинати цукор (глюкозу) зі спожитої їжі, і не може перетворити його на енергію. Є хронічним станом.
- Діабет 2 типу. Виникає, коли організм не виробляє або не використовує інсулін повною мірою. Це найпоширеніший тип діабету.
- Гестаційний діабет. Його діагностують у період вагітності. Хоча він може спостерігатися і протягом певного часу після народження дитини.

Детальніше...  

Фото УОЗ ТОДА

Якісна та своєчасна всебічна медична допомога дитячому населенню – один з найважливіших напрямків роботи медичної галузі.
За минулий тиждень (період з 07.11 по 13.11) у закладах/підприємствах системи охорони здоров’я Миколаївської області народилось 82 дитин. З них 1 двійня.
Серед немовлят, які побачили світ минулого тижня, 39 дівчаток та 43 хлопчики.
З найменшою вагою 1850 г. народилася дитина в КНП Миколаївської міської ради «Пологовий будинок №1».
Дані щотижня актуалізуються та оновлюються.

Фото УОЗ ОДАЯкісна та своєчасна всебічна медична допомога дитячому населенню – один з найважливіших напрямків роботи медичної галузі.
За минулий тиждень (період з 31.10 по 06.11) у закладах/підприємствах системи охорони здоров’я Миколаївської області народилось 67 дітей.
Серед немовлят, які побачили світ минулого тижня, 31 дівчинка та 36 хлопчиків.
З найменшою вагою 1950 г. народилася дитина в КНП «Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня» Первомайської міської ради.
Дані щотижня актуалізуються та оновлюються.

Фото УОЗ ОДАЯкісна та своєчасна всебічна медична допомога дитячому населенню – один з найважливіших напрямків роботи медичної галузі.
За минулий тиждень (період з 24.10 по 30.10) у закладах/підприємствах системи охорони здоров’я Миколаївської області народилось 75 дітей. З них 1 двійня.
Серед немовлят, які побачили світ минулого тижня, 35 дівчаток та 40 хлопчиків.
З найменшою вагою 1690 г. народилася дитина в КНП Миколаївської міської ради «Пологовий будинок №3».
Дані щотижня актуалізуються та оновлюються.

Screenshot 4ЗАПРОШУЄМО ВОЛОНТЕРІВ! 

ПОДОЛАЄМО ПАНДЕМІЮ COVID-19 РАЗОМ!

Переходьте за посиланням, реєструйтеся та

долучайтеся до команди небайдужих громадян.

Будемо здорові!

 

Фото

Screenshot 2

sars

 

До уваги ЗОЗ, що перебувають у сфері управління міністерств та відомств України, приватних закладів та ФОПів, які провадять господарську діяльність з медичної практики!

Переглянути

 

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 760 осіб

Надано допомогу 671 особі

Госпіталізовано 258 осіб

За минулу добу детальніше

 

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини