Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАУ рамках освітнього проекту «Питаю. Вивчаю. Дію» щодо реформування медичної галузі спеціалісти Миколаївського обласного центру здоров’я відвідали департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації. Під час зустрічі з працівниками департаменту присутніх поінформовано щодо етапів реформування медичної галузі. Більш детально лектори зупинились на питанні реформування первинної ланки надання медичної допомоги населенню, особливо - порядку підписання декларації з лікарем первинної медико-санітарної допомоги.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДА19 квітня в обласній дитячій клінічній лікарні для акушер-гінекологів, неонатологів, педіатрів, анестезіологів та медичних сестер палат новонароджених проведено практичний семінар-тренінг.
Лекції читали доктор медичних наук, професор Тетяна Знаменська, головний експерт МОЗ України з неонаталогії Валерія Тишкевич та інші спеціалісти.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАДнями на базі комунального Южноукраїнської міської лікарні відбувся семінар-тренінг для медичних працівників закладів охорони здоров’я Миколаївської області з метою підвищення знань медичних працівників щодо консультування, тестування та діагностики ВІЛ-інфекції.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАОбласним позаштатним кардіологом Олександром Шабільяновим для районних спеціалістів, сімейних лікарів, завідувачів АЗП-СМ та ФП Новоодеського району проведено науково-методичну кардіологічну лекцію на тему: «Інфаркт міокарда з висвітленням ЕКГ кривих, гострий коронарний синдром, маршрут пацієнта, артеріальна гіпертензія в похилому віці, тактика ведення хворих».

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАУ рамках освітнього проекту «Питаю. Вивчаю. Дію» щодо реформування медичної галузі до обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру завітали спеціалісти Миколаївського обласного центру здоров’я. Під час зустрічі з колективом закладу присутніх поінформовано щодо етапів реформування медичної галузі. Більш детально лектори зупинились на питанні реформування первинної ланки надання медичної допомоги населенню, особливо - порядку підписання декларації з лікарем первинної медико-санітарної допомоги.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАДо обласної станції переливання крові завітали фахівці обласного центру здоров’я, які під час зборів колективу розповіли про перші кроки медичної реформи, укладання декларації з лікарем тощо. Такі зустрічі проходять в рамках реалізації освітнього проекту «Питаю. Вивчаю. Дію», ініційованого управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації з метою інформування населення Миколаївської області щодо ходу та стану реформування медичної галузі та створення у медичній спільноті середовища усвідомлених прихильників реформування.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАПід час засідання комісії з координації заходів з реагування на ситуацію з поширення кору в Миколаївській області, яке відбулось за участю спеціалістів управління охорони здоров’я облдержадміністрації, обласного центру здоров’я, обласних спеціалістів, фахівці приділили особливу увагу питанню профілактики та лікування кору, безпеки оточуючих.
Нагадаємо, що збільшення випадків захворювання на кір пов’язано з низьким охопленням щепленнями дитячого населення у попередні роки.
Кір – це гостре інфекційне захворювання, збудником якого є вірус, з інкубаційним періодом від 7 до 18 днів.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАМіжнародна медична гуманітарна організація Médecins Sans Frontieres (MSF) / «Лікарі без кордонів» передала високоефективні препарати для лікування гепатиту С для 550 людей в Миколаївському обласному центрі паліативної допомоги та комплексних послуг на суму понад 2,8 млн грн. Препарати рекомендовано Всесвітньою Організацією охорони здоров'я (ВООЗ).
Це друга передача ліків в рамках прогами MSF по лікуванню гепатиту С серед когорти з 1000 людей в Миколаївській області.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАВ рамках реалізації освітнього проекту, ініційованого управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації з метою інформування населення Миколаївської області щодо ходу та стану реформування медичної галузі та створення у медичній спільноті середовища усвідомлених прихильників реформування, з колективом обласного клінічного госпіталю ветеранів війни зустрівся обласний хірург Іван Дудла.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАЗ метою інформування населення Миколаївської області щодо ходу та стану реформування медичної галузі та створення у медичній спільноті середовища усвідомлених прихильників реформування, 13 квітня в обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф проведено збори колективу, у яких взяли участь спеціалісти обласного центру здоров’я.

Детальніше...  

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 687 осіб

Надано допомогу - 627 особам

Госпіталізовано - 201 особу

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я
у березні 2018 року
зміни у березні 2018 року

Останні новини


Анонс подій

  • Інформація щодо проведення Всеукраїнського дня меланоми

    20 квітня в рамках Всеукраїнського дня меланоми в Миколаївському обласному шкірно-венерологічному диспансері буде проводиться прийом всіх бажаючих громадян.Тільки своєчасна діагностика дозволить Вам зберегти життя.Обстежте родимки — збережіть...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку