Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА19 січня проведено селекторну нараду з питань формування спроможної мережі за участю начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації, голови робочої групи медичної ради реформ Павла Георгієва, спеціалістів управління та обласного центру здоров’я, участю членів медичної ради реформ, головних лікарів районних центрів ПМСД.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАУ зв’язку з небезпечністю хвороби та низьким рівнем охоплення щепленнями в Україні, МОЗ рекомендує вакцинацію для дітей і ревакцинацію для дорослих. Для лікування дифтерії в Україні наявна протидифтерійна сироватка.
Єдиний спосіб захиститися від дифтерії і попередити розвиток небезпечних ускладнень – вакцинація для дітей і ревакцинація для дорослих (кожні 10 років).
Під час епідемії дифтерії в Україні з 1991-го до 1998-го року, спричиненої низьким охопленням дітей вакцинацією та відсутністю ревакцинації дорослих, на дифтерію захворіли близько 20 тисяч людей, 696 з них померли.
Нагадуємо, що вакцинація від дифтерії призначена не лише дітям, а і дорослим.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАКривоозерською центральною районною лікарнею придбано систему ультразвукову діагностичну DC-3017 за рахунок субвенції державного бюджету та співфінансування місцевого бюджету.
Придбання ультразвукової діагностичної системи дасть можливість проводити гінекологічні, акушерські, абдомінальні, кардіологічні, педіатричні, судинні, скелетно-м’язові, ортопедичні, неврологічні, урологічні і транскраніальні дослідження, а також дослідження головного мозку і малих органів.

Фото УОЗ ОДА2018 рік для медичних працівників та пацієнтів Арбузинської центральної районної лікарні розпочався з гарної події. Завдяки фінансуванню з районного бюджету придбано трьохканальний електрокардіограф, кисневий концентратор, отоскоп та стоматологічну установку.
Також придбано медичний інвентар та інструментарій. Загальна вартість придбання становить 152442,00 грн.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАУ Кривоозерській центральній районній лікарні введений в експлуатацію цифровий стаціонарний флюорограф, придбаний за кошти місцевого бюджету.
Одними із перших пацієнтів стали голова Кривоозерської РДА Мірошниченко О.В., голова районної ради Козерецький О.А., депутат обласної ради Наказенко С.Б.
Установлено також майданчик для збору мокротиння.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДА2017 рік виявився дуже успішним для Вознесенської ЦРЛ. Придбано за кошти з різних джерел фінансування найсучасніше обладнання та матеріали довготривалого використання.
За кошти державного бюджету на соціально економічний розвиток за сприянням депутата Верховної Ради України Лівіка О.П. на суму 13 млн. 93 тис. 938 грн. закуплено апарат УЗД експертного класу Mylab Seven (Італія), апарат штучної вентиляції легень експертного класу ЮВЕНТ (Україна), апарат штучної вентиляції легень експертного класу SERVO (Швеція),  відеоендоскопічний комплекс OLYMPUS (Японія); автоматичний гематологічний аналізатор Swelab Alfa Plus (Швеція), автоматичний біохімічний аналізатор Fully Random (Італія), імуноферментний аналізатор Labline-026 (Австрія), пристрій для струмування та інкубації мікропланшет; пристрій для промивки мікропланшет; автомобіль швидкої допомоги (тип С-реанімобіль, Франція).

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДААкушерсько-гінекологічне відділення обласної клінічної лікарні, що було відкрито після капітального ремонту наприкінці минулого року, з 10 січня вже приймає перших пацієнтів.
Як розповідає завідувач відділенням Алла Шапошнікова, вчора у відділенні народилося перші дві дитинки: хлопчик з вагою 3650 грам і дівчинка, вага якої при народженні становила 2320 грам.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАВ ході оперативної наради управління охорони здоров’я облдержадміністрації під головуванням начальника управління Павла Георгієва та за участю начальника планово-фінансового відділу Любові Савчук, спеціалістів УОЗ ОДА, керівників і заступників з економічних питань обласних закладів охорони здоров’я обговорено бюджет на 2018 рік та заходи щодо поліпшення умов для пацієнтів з особливими потребами.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАСпалах кору в Україні триває, і МОЗ продовжує посилені заходи з вакцинації проти цього небезпечного захворювання, щоби запобігти епідемії. Міністерство підтримує запровадження Київською міською державною адміністрацією запобіжних заходів у столиці.
За рішенням КМДА, невакциновані проти кору діти не допускатимуться до занять у шкільних та дошкільних навчальних закладах усіх форм власності. Ці заходи наразі запроваджені на 21 день. Рекомендовано обмежити проведення масових заходів. Начальники районних управлінь охорони здоров’я міста Києва розглядають можливість організації роботи кабінетів щеплень у вихідні дні. Станом на 11 січня 2018 року в столиці на кір захворіли 66 людей, із них 54 – діти.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАЯк часто ми говоримо, що медики щодня рятують життя тисячі людей, але розумієш повноту слів насправді лише, коли стикаєшся з цим особисто. Так вийшло і з жителькою Миколаєва, 52-річна матуся якої потрапила до міського пологового будинку №3 на планове оперативне втручання.
Пацієнтка поступила до гінекологічного відділення (в.о. завідувача відділення – Олег Іщенко) на планову операцію з доброякісним новоутворенням (фіброміома тіла матки) та анемією середньої важкості.
Як розповідає завідувач відділенням анестезіології Володимир Базовкін, жінка поступила в понеділок, була обстежена та підготована до операції, яку провели вже у вівторок. Операція пройшла успішно, відповідно до протоколів надання медичної допомоги, її перевели до палати інтенсивної терапії, де вона знаходилась під ретельним та дбайливим наглядом медиків.

Детальніше...  

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 678 осіб

Надано допомогу - 622 особам

Госпіталізовано - 197 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я
у січні 2018 року

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку