Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАУ Первомайському медичному коледжі відбулися урочистості з нагоди 90-річного ювілею навчального закладу. Відзначили поважну дату в святковій актовій залі коледжу, де зібралось чимало гостей, ветеранів праці, випускників, викладачів та працівників коледжу і, звичайно ж, студентів.
З привітальним словом виступила директор коледжу Ольга  Присяжнюк, яка в своєму виступі коротко окреслила шлях становлення та розвитку навчального закладу.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАВ обласному центрі паліативної допомоги та інтегрованих послуг проведено підсумкову медичну нараду, в якій взяли участь завідувачі відділень та лікарі центру.
Головний лікар Оксана Черненко, аналізуючи роботу закладу за 9 місяців 2017 року, акцентувала увагу на необхідності продовження децентралізації ВІЛ-послуг для ВІЛ-інфікованих, активному впровадженню сучасних методів надання паліативної допомоги.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАЗгідно з планом основних заходів підготовки з цивільного захисту в обласній офтальмологічній лікарні проведено спеціальне об’єктове тренування «Дії медперсоналу та працівників обласної офтальмологічної лікарні при виникненні невеликих осередків пожежі».

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАВерховна Рада дала старт медреформі. Ухваливши законопроект 6327, парламент уможливив початок змін уже на початку 2018 року. Проте ми і досі зустрічаємо багато неправдивої інформації про те, що чекає лікарів та пацієнтів із впровадженням медичної реформи.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАПід час апаратної наради управління охорони здоров’я облдержадміністрації під головуванням начальника управління Павла Георгієва, що відбулась 20 жовтня, обговорено низку важливих питань.
Участь у нараді взяли керівники обласних закладів охорони здоров’я.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДА20 жовтня міська лікарня №3 отримала сертифікат Асоціації «Служба організації інфекційного контролю» «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта». У цій урочистій та важливій для закладу події взяли участь начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай, керівництво та колектив закладу.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАВідбулася історична подія для України. Верховна Рада України ухвалила медичну реформу. Народні депутати ухвалили у другому читанні законопроект №6327, що декларує докорінні зміни у системі охорони здоров’я. У першому читанні парламентарі також проголосували за законопроект №6604, що забезпечує фінансування реалізації медичної реформи з державного бюджету.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАПісля проведення ремонту відкрилося фізіотерапевтичне відділення міської дитячої поліклініки №4.
Ремонт проведено за кошти, виділені депутатом міської ради.

Детальніше...  

Фото УОЗ ОДАПроведено медичну підсумкову нараду у обласній клінічній лікарні.
З аналізом діяльності лікарні за 9 місяців поточного року виступив в.о. головного лікаря Колосов Д.Д. Він визначив задачі, які стоять перед колективом щодо удосконалення надання медичної допомоги населенню області.
Зі звітом роботи з медичними кадрами виступила в.о. начальника відділу кадрів Досенко Т.М.
Проблеми ендоскопічної служби висвітлив у своїй доповіді обласний позаштатний фахівець Горбенко Ю.В.
У роботі наради взяли участь завідуючи відділеннями, лікарі та старші медичні сестри.

Фото УОЗ ОДАВ Арбузинській центральній районній лікарні відбулась надзвичайно приємна, радісна та довгоочікувана подія. Завдяки голові районної державної адміністрації, голові районної ради та депутатам районної ради за кошти районного бюджету поновлено матеріально-технічну базу закладу. Загальна сума видатків становила 1330124,30 грн.

Детальніше...  

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 646 осіб

Надано допомогу - 609 особам

Госпіталізовано - 169 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я
у вересні 2017 року
у жовтні 2017 року

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку