Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото  УОЗ ОДАКНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня» однією з перших почала приймати хворих на коронавірус та пацієнтів із підозрою на нього. Тут, 134 медичні працівники заступаючи на зміну докладають максимум зусиль аби зберегти людське життя та полегшити протікання хвороби.
Як повідомляє директорка закладу Людмила Левченко, всім працівникам, які залучені до боротьби з COVID-19 нараховується до 300% надбавки. «За останні 9 місяців медпрацівникам нашої лікарні, які борються з коронавірусом було нараховано додаткову доплату в сумі понад 8 млн грн», - зазначила вона.
Пандемія коронавірусної інфекції наочно показала як важливо дбати про своє здоров’я та не нехтувати правилами безпеки. Медичний персонал, який безпосередньо працює з хворими на коронавірус має великий ризик інфікуватися, тому в лікарні застраховано 110 працівників на цей випадок, але найближчим часом планується застрахувати всіх 534 працівників.
Наразі в лікарні розгорнуто 70 ліжок, з них 6 в реанімаційному відділенні, 40 – в інфекційному та 24 додаткові ліжка розміщені в «ковідному» відділенні. «На сьогодні у нас в лікарні знаходиться 57 хворих, 46 пацієнтів з підтвердженим COVID-19 та 11 з підозрою», - розповіла Людмила Левченко.
Як ніколи починаєш цінувати кисень, коли його бракує. В реанімаційному відділенні закладу всі 6 ліжок постійно зайняті пацієнтами у важкому стані, які потребують великого потоку кисню. Страшно уявити, але лише в цьому відділенні використовується понад 200 літрів кисню на хвилину, а у всьому закладі в середньому витрачається три тонни кисню на добу.
Загалом заклад має 42 кисневі точки та 36 кисневі концентратори. Директорка лікарні зазначила, що Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня має 22 кисневі балони, 5 кріоцеліндрів по 220 кг та 2 додаткових по 180 кг. І в залежності від використання кисню ці кріоцеліндри заправляє ТОВ Фірма «Кріогенсервіс», буває, що і кожного дня.

Фото  УОЗ ОДА

Фото  УОЗ ОДА

Фото  УОЗ ОДА

Фото  УОЗ ОДА

Фото  УОЗ ОДА

Фото  УОЗ ОДА

Фото  УОЗ ОДА

 

Screenshot 4ЗАПРОШУЄМО ВОЛОНТЕРІВ! 

ПОДОЛАЄМО ПАНДЕМІЮ COVID-19 РАЗОМ!

Переходьте за посиланням, реєструйтеся та

долучайтеся до команди небайдужих громадян.

Будемо здорові!

 

sars

Фото  УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 543 особи

Надано допомогу 513 особам

Госпіталізовано 172 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини