Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото  УОЗ ОДАДо пакета первинної медичної допомоги додано так званий скринінг-тест. Його здійснюють в усіх медичних закладах на первинній ланці. При їх розподілі фахівці керувалися територіальним принципом. Перевагу надано віддаленим районам області. Загалом на Миколаївщину надійшло 43 тис. скринінг-тестів. Ними забезпечені всі заклади галузі. Протягом минулого тижня вже використано 760 штук.
Про це сьогодні, 19 січня, доповів заступник начальника управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації Олег Бабін в ході онлайн брифінгу.
«У чому перевага таких тестів? Протягом 15 хвилин лікар отримує первинний діагноз. Якщо це коронавірусна інфекція, людині роблять додатково ПЛР-тест. Варто відзначити, що є громадяни з підозрою на коронавірусну хворобу, з тяжким перебігом вірусних інфекцій і пневмоній. Використання скринінг-тесту дозволяє здійснювати диференційований підхід і ставити вчасно діагноз»,- підкреслив Олег Бабін.
Таким чином, додав заступник начальника управління охорони здоров'я облдержадміністрації, суттєво зменшується навантаження стаціонарів, своєчасно і швидко призначається необхідний пацієнтові курс лікування.
В цілому сьогодні в області діють 18 стаціонарних шпиталів, залучених до надання допомоги хворим та громадянам з підозрою на коронавірусну інфекцію COVID-19. В них розгорнуто 2252 ліжка для пацієнтів. Це більше ніж 53% від загального ліжкового фонду.
При цьому завантаженість стаціонарів складає 42,7%. Усі заклади охорони здоров'я, залучені до боротьби з COVID-19, обладнані кисневими точками і концентраторами. Забезпеченість таким конче необхідним обладнанням на рівні 86%-87%. До речі, рекомендація МОЗ України, щоб ця цифра не була меншою за 80%. Втім, наголосив заступник начальника управління охорони здоров'я облдержадміністрації, найкращим засобом запобігання розповсюдженню цієї інфекції все ж таки є дотримання всіма громадянами карантинних заходів: маскового режиму і правил особистої гігієни.
«Я прошу всіх дотримуватися карантинних заходів. А це й обов'язкове носіння масок, використання для обробітку рук дезінфікційних засобів, дотримання соціальної дистанції»,- звернувся до глядачів і слухачів Олег Бабін.

Screenshot 4ЗАПРОШУЄМО ВОЛОНТЕРІВ! 

ПОДОЛАЄМО ПАНДЕМІЮ COVID-19 РАЗОМ!

Переходьте за посиланням, реєструйтеся та

долучайтеся до команди небайдужих громадян.

Будемо здорові!

 

sars

Фото  УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 583 особи

Надано допомогу 535 особам

Госпіталізовано 193 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини