Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАУ відповідь на пандемію COVID-19 Міністерством охорони здоров'я розроблено і затверджено дорожню карту застосування вакцинації у боротьбі з коронавірусною хворобою та масову імунізацію населення.
На цьому наголосила начальниця КНП «Миколаївський обласний центр громадського здоров'я» Миколаївської обласної ради Оксана Баланська в ході онлайн брифінгу у вівторок, 19 січня.
«Це стратегічний документ. Він готувався за участі спеціалістів, експертів з України та закордоння. Серед іншого у цьому документі міститься теза про виключну добровільність вакцинації проти COVID-19. І на цьому я хочу зробити особливий акцент», - підкреслила Оксана Баланська.
З огляду на обмежену доступність вакцин і необхідність спланувати імунізацію населення у спосіб, який не перевантажував би медичну мережу, кампанію з вакцинації рекомендовано здійснити у 5 етапів. Наразі фахівці в очікуванні першого. В цей період очікується вакцинація громадян з критичним ризиком на інфікування і важкий перебіг коронавірусної хвороби. До них буде додано спеціалістів, які виконують критичні функції у відповідь на COVID-19.Серед них медики й персонал закладів охорони здоров'я, залучених до надання стаціонарної допомоги хворим на COVID-19. Перш за все, йде мова про колективи 18 спеціалізованих шпиталів в нашій області.
Під цю категорію, додала Оксана Баланська, підпадають працівники інтернатних закладів, будинків для людей похилого віку і всі, хто перебуває в даних установах. Торкнеться вакцинація військовослужбовців Збройних Сил України, Національно Гвардії, які беруть участь в Операції Об'єднаних Сил на Сході України.
В першу хвилю передбачається вакцинація 367 тис. осіб. Реалізацією завдань займатимуться мобільні бригади. В Миколаївській області таких визначено 7.
«Визначення проведене конкретно. Навіть з визначенням прізвищ медичних працівників»,- наголосила Оксана Баланська.
В процесі організації імунопрофілактики велику увагу приділено зберіганню вакцин на місцях після їх централізованого доставляння. Відповідну інформацію щодо матеріальної забезпеченості лікарень холодильним устаткуванням вже проаналізовано. Вживаються заходи.

Screenshot 4ЗАПРОШУЄМО ВОЛОНТЕРІВ! 

ПОДОЛАЄМО ПАНДЕМІЮ COVID-19 РАЗОМ!

Переходьте за посиланням, реєструйтеся та

долучайтеся до команди небайдужих громадян.

Будемо здорові!

 

sars

Фото  УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 583 особи

Надано допомогу 535 особам

Госпіталізовано 193 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини