Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото  УОЗ ОДАВід 30 жовтня 2020 року КНП «Доманівська центральна районна лікарня» почала приймати хворих на коронавірусну інфекцію. Тут у боротьбі з COVID-19 задіяно 4 медичні команди, в які входять 55 медичних працівників. І вже майже три місяці вони кожного дня роблять все можливе, аби зберегти життя пацієнтів.
За свою віддану роботу медпрацівники, які працюють з хворими на COVID-19, в повному обсязі отримують доплату в розмірі до 300 % посадового окладу. За словами головної лікарки опорного закладу Лілії Гузенко за листопад і грудень 2020 року було виплачено більш ніж 1,5 млн грн.
Не зважаючи на те, що працівники лікарні повністю забезпечені засобами індивідуального захисту ще на три місяці вперед, працюючи з людьми з підтвердженим COVID-19 завжди є ризик також захворіти. Тому всі 55 медпрацівників застраховані на суму понад 28 тис. грн.
В закладі розгорнуто 95 ліжко-місць. Пацієнтами з підтвердженим COVID-19 та з підозрою на нього зайнято близько 16 % ліжок від загальної кількості. Станом на 20.01.2021 тут перебуває 12 людей з коронавірусною інфекцією та 3 – з підозрою на неї. З цього приводу Лілія Гузенко висловила свої сподівання на те, що така динаміка збережеться і з кожним днем ставатиме все менше хворих.
Доманівська ЦРЛ забезпечена киснем в достатній кількості, в ній обладнано 39 кисневих точок та придбано 29 кисневих концентраторів.
Керівник закладу зазначає, що лікарня також має 36 кисневих балонів та два кріоциліндри по 200 кг, які незабаром будуть запущені в роботу. Один раз на тиждень кисень заправляє ТОВ Фірма «Кріогенсервіс» та ДП НВКГ «Зоря» - «Машпроект».
Лілія Гузенко розповіла, що в очолюваному нею закладі станом на 19.01.2021 було проліковано 163 хворих з підозрою на COVID-19 та 99 з підтвердженим. Медпрацівники з болем констатують, що коронавірусна інфекція, на жаль, забирає життя безневинних людей і тому всім вже давно потрібно зрозуміти, що дотримуватися протиепідемічних правил вкрай важливо.

Фото  УОЗ ОДА

Фото  УОЗ ОДА

Фото  УОЗ ОДА

Фото  УОЗ ОДА

Фото  УОЗ ОДА

Фото  УОЗ ОДА

Фото  УОЗ ОДА

Фото  УОЗ ОДА

Screenshot 4ЗАПРОШУЄМО ВОЛОНТЕРІВ! 

ПОДОЛАЄМО ПАНДЕМІЮ COVID-19 РАЗОМ!

Переходьте за посиланням, реєструйтеся та

долучайтеся до команди небайдужих громадян.

Будемо здорові!

 

sars

Фото  УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 583 особи

Надано допомогу 535 особам

Госпіталізовано 193 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини