Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото  УОЗ ОДА

18 лютого відбулася селекторна нарада управління охорони здоров’я облдержадміністрації під головуванням начальника управління Павла Георгієва, за участю директора південного міжрегіонального департаменту Національної служби здоров’я України Дмитра Самофалова та керівників підприємств охорони здоров’я області.
Метою зустрічі стало опрацювання вимог НСЗУ до закладів, які укладатимуть договори у 2021 році.
Як зазначив начальник управління Павло Георгієв, минулого року всі заклади охорони здоров’я, які надають первинну медичну допомогу, продовжили співпрацю з НСЗУ. На надання спеціалізованої медичної допомоги договори було укладено з 47 закладами за 269 пакетами послуг. З них 44 - спеціалізовані заклади, 3 - ЦПМСД (за окремими пакетами послуг).
Враховуючи епідемію, 18 спеціалізованими шпиталями укладено договори з Національною службою здоров’я України щодо надання стаціонарної допомоги хворим на COVID-19. Укладено договір за «ковідним пакетом» центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
Дмитро Самофалов зазначив, що медичні заклади, які планують у 2021 році укласти договори з Національною службою здоров’я України, мають забезпечити фізичну доступність своїх будівель для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп. Відсутність пандусів та підйомників, вузькі двері, сходи всередині приміщень, неналежне обладнання туалетів створюють перешкоди на шляху до медичної допомоги. Доступними мають бути всі місця надання послуг надавача, які зазначені у заяві про отримання ліцензії та в документах, що додавалися до неї.
НСЗУ вивчає готовність закладів до укладення договорів. З тими закладами, які не створять безперешкодного доступу до медичних послуг для осіб з інвалідністю, НСЗУ у 2021 році укладати договори не буде.
Розпочато підготовку до укладання договорів за 34 пакетами та пакетом по вакцинації від COVID-19.
Ще однією темою наради стало брендування приміщень надавачів, з якими укладено договори, з метою підвищення рівня обізнаності пацієнтів щодо правил отримання медичних послуг в рамках програми медичних гарантій. Брендування передбачає розміщення інформаційних наліпок та плакатів. Як зазначив Дмитро Самофалов, відповідні матеріали будуть надані закладам у кінці місяця.
Начальник управління, підводячи підсумки наради, підкреслив, що питання надання якісних та доступних медичних послуг населенню за програмою медичних гарантій знаходиться на постійному контролі в облдержадміністрації та в управлінні, наголосив на особистій відповідальності керівників комунальних некомерційних підприємств за укладання договорів з НСЗУ у 2021 році.

 

Фото  УОЗ ОДА

Screenshot 4ЗАПРОШУЄМО ВОЛОНТЕРІВ! 

ПОДОЛАЄМО ПАНДЕМІЮ COVID-19 РАЗОМ!

Переходьте за посиланням, реєструйтеся та

долучайтеся до команди небайдужих громадян.

Будемо здорові!

 

sars

Фото  УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 583 особи

Надано допомогу 535 особам

Госпіталізовано 193 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини