Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА23 лютого в управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації відбулося засідання «круглого столу» під назвою: «Піблічний діалог. Досягнення та проблеми доступу до лікування орфанних пацієнтів».
Захід присвятили Міжнародному дню орфанних (рідкісних) захворювань, дата якого припадає на останній день лютого. Разом з тим, весь місяць є місяцем обізнаності про рідкісні хвороби.
До обговорення долучилися: заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Олег Бабін; заступник начальника управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Віктор Фаюк; члени комісії для визначення необхідності в призначенні, відміні, перерозподілі лікарських засобів та відповідних харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання, що закуповуються за рахунок коштів місцевих бюджетів, а також інших джерел, не заборонених законодавством, у тому числі гуманітарної допомоги, громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, при Миколаївській облдержадміністрації; лікарі-експерти за напрямом «орфанні захворювання»; представники департаменту соціального захисту населення і департаменту освіти та науки облдержадміністрації; члени громадських організацій, які опікуються проблемами орфанних пацієнтів міста та області.
Під час засідання учасники розглянули питання організації медичної допомоги орфанним хворим; стану реалізації Регіональної цільової програми забезпечення громадян, які страждають на рідкісні захворювання; впровадження єдиного реєстру орфанних пацієнтів Миколаївської області; паліативної допомоги орфанним пацієнтам; організації харчування та відвідування дошкільних та шкільних закладів орфанними хворими.
У висновку присутні зійшлися на думці про те, що взаємодія між громадськістю, лікарями та владою є дуже важливою для вирішення питань, з якими доводиться стикатися орфанним пацієнтам.
За високий професіоналізм,особистий внесок у надання фахової допомоги особливим пацієнтам, які мають орфанні захворювання 20 лікарів отримали Подяки управління охорони здоров’я облдержадміністрації.
Надання медичної допомоги орфанним хворим знаходиться на постійному контролі управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

 

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Screenshot 4ЗАПРОШУЄМО ВОЛОНТЕРІВ! 

ПОДОЛАЄМО ПАНДЕМІЮ COVID-19 РАЗОМ!

Переходьте за посиланням, реєструйтеся та

долучайтеся до команди небайдужих громадян.

Будемо здорові!

 

sars

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 705 осіб

Надано допомогу 642 особам

Госпіталізовано 223 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини