Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото  УОЗ ОДА25 лютого в Миколаївській області офіційно розпочато вакцинацію від коронавірусної інфекції. Вона відбуватиметься добровільно і на безоплатній основі. Про це в ході брифінгу повідомив заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Ігор Кузьмін.
В брифінгу також взяли участь заступник начальника управління охорони здоров`я облдержадміністрації Олег Бабін та керівник обласного штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної НС, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби, заступник ДУ «Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України» Олександр Ігнатенков.
«Зранку в область надійшло 12300 штук вакцини. Згідно з планом першими пройдуть імунізацію лікарі наших ковідних шпиталів. О 9.00 перша мобільна бригада отримала відповідно до визначеної логістики сировину. О 10-ій годині здійснено щеплення першого лікаря КНП «Миколаївський регіональний фтизіопульмонологічний медичний центр» Миколаївської обласної ради»,- зазначив Ігор Кузьмін.
В першу хвилю імунізацію буде здійснено працівникам ковідних шпиталів , людям похилого віку та персоналу інтернатних установ Міністерства соціального захисту населення.


У разі відмови від вакцинації жодних заходів адміністративного впливу до такої категорії працівників не застосовуватимуть, зазначив заступник начальника управління охорони здоров`я облдержадміністрації.
« COVID-19 є вакциновано-керованою інфекцією. Завдяки імунізації населення очікується зменшення захворюваності. Відповідно зменшиться навантаження на стаціонари та первинну ланку»,- наголосив Олег Бабін.
За словами заступника начальника управління охорони здоров`я ОДА перший етап імунізації триватиме протягом березня- квітня. За попередніми підрахунками, акцентував в ході брифінгу Олег Бабін, у вересні поточного року ймовірно розпочнеться вакцинування всіх бажаючих.
«Є такі, хто перенесли коронавірусну інфекцію. Тому ці люди не підлягають сьогодні щепленню. І повернутися до питання їх імунізації ми зможемо лише за півроку»,- сказав в ході брифінгу Олег Бабін.

Screenshot 4ЗАПРОШУЄМО ВОЛОНТЕРІВ! 

ПОДОЛАЄМО ПАНДЕМІЮ COVID-19 РАЗОМ!

Переходьте за посиланням, реєструйтеся та

долучайтеся до команди небайдужих громадян.

Будемо здорові!

 

sars

Фото  УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 705 осіб

Надано допомогу 642 особам

Госпіталізовано 223 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини