Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото  УОЗ ОДАЩороку 7 квітня, в день заснування Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), відзначають Всесвітній день здоров’я. Його цьогорічний девіз: «Побудуємо більш справедливий, більш здоровий світ».
Пандемія COVID-19 показала, що світ все ще сповнений нерівності. У багатьох випадках можливість вести здоровий спосіб життя і отримувати якісну медичну допомогу визначається тим, де людина народилася, живе та працює. Від пандемії COVID-19 постраждали всі, проте найбільш важкими її наслідки стали для тих, хто ще до пандемії знаходився в уразливому положенні, хто схильний до підвищеного ризику хвороби, має менше можливостей для отримання якісної медичної допомоги та найбільшою мірою страждає від негативних наслідків протиепідемічних обмежень.
У статуті ВООЗ право на здоров’я зазначено як невід’ємне право будь-якої людини, незалежно від раси, релігії чи соціального становища. Здоров’я, за визначенням ВООЗ, це не просто відсутність хвороб, це стан повного фізичного, душевного і соціального благополуччя. Здоров’я людини визначається на 20% місцем існування, на 50% - способом життя, і тільки 10% його залежить від системи охорони здоров'я.
ВООЗ надає основні поради щодо збереження здоров’я:
- Постійна фізична активність. Вона включає в себе будь-який вид руху (наприклад, ходьбу, танці, ігри, спорт). Недостатня фізична активність є однією з причин багатьох неінфекційних захворювань, таких як рак, діабет, хвороби серця. Це четверта за значимістю причина глобальної смертності населення.
- Здорове харчування. Підтримування належного енергообміну і здорової ваги, зміна насичених жирів на ненасичені (риба, насіння льону, горіхи, кунжутне і льняне масло і т.д.), виключення з раціону трансжирів, збільшення відсотка споживання фруктів і овочів, бобових, горіхів і цільнозернових продуктів, обмеження споживання цукру і солі.
Отже, дотримуйтесь рекомендацій ВООЗ, регулярно проходьте медичне обстеження, пам’ятайте про повноцінний сон і будьте здорові!

Screenshot 4ЗАПРОШУЄМО ВОЛОНТЕРІВ! 

ПОДОЛАЄМО ПАНДЕМІЮ COVID-19 РАЗОМ!

Переходьте за посиланням, реєструйтеся та

долучайтеся до команди небайдужих громадян.

Будемо здорові!

 

sars

Фото  УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 705 осіб

Надано допомогу 642 особам

Госпіталізовано 223 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини