Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото  УОЗ ОДАУ період пандемії багатьох жінок, які планують народження дитини, хвилює питання: потрібно чи ні відкладати вагітність.
Національна служба здоров’я України зазначає, що рішення, пов’язані з репродуктивним здоров’ям - планування чи переривання вагітності - не повинні базуватись на ситуації довкола COVID-19. НСЗУ також надає корисну інформацію щодо впливу COVID-19 на вагітних:
- Немає підтвердження тому, що вагітні найбільше ризикують захворіти на COVID-19, ніж будь-яка інша жінка. Звичайно, під час вагітності змінюється стан імунної системи в цілому, в тому числі й імунна відповідь на вірусні інфекції. І це іноді може бути причиною більш тяжких клінічних проявів захворювання. Це може стосуватися й інфекції COVID-19. Тож через вразливість до гострих вірусних респіраторних інфекцій вагітним потрібно вживати тих же запобіжних заходів для уникнення зараження COVID-19, яких вживають інші люди.
- Вагітній жінці необхідно обговорити зі своїм лікарем-гінекологом те, в яких випадках можна отримати консультації по телефону, а в яких - здійснювати візит на огляд чи аналізи. Вагітним важливо уникати скупчення людей, але при цьому й не нехтувати прогулянками на свіжому повітрі.
- Якщо вагітна підозрює чи має підтверджену коронавірусну інфекцію, потрібно залишатися на самоізоляції. Сімейний лікар та акушер-гінеколог забезпечують активний дистанційний нагляд за станом здоров'я такої пацієнтки. Також вагітна не залишиться без кваліфікованої медичної допомоги, якщо її стан потребуватиме госпіталізації. У кожному регіоні є пологові будинки, які визначені для надання допомоги вагітним з підозрою чи підтвердженою інфекцією COVID-19.
Ситуація з протидії поширенню коронавірусу у Миколаївській області знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації та управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

Screenshot 4ЗАПРОШУЄМО ВОЛОНТЕРІВ! 

ПОДОЛАЄМО ПАНДЕМІЮ COVID-19 РАЗОМ!

Переходьте за посиланням, реєструйтеся та

долучайтеся до команди небайдужих громадян.

Будемо здорові!

 

sars

Фото  УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 705 осіб

Надано допомогу 642 особам

Госпіталізовано 223 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини