Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото  УОЗ ОДАУправлінням охорони здоров'я ОДА проведено перемовини з профільним Міністерством про доставлення іще 3000 додаткових доз AstraZeneca. Тому що населення позитивно сприймає заклик держави про необхідність вакцинації від COVID-19.
Про це зокрема йшлося під час онлайн брифінгу 6 квітня за участі заступника начальника управління охорони здоров'я ОДА Олега Бабіна та Ольги Присяжнюк, медичного директора ЦПМСД №4 м. Миколаєва, експерта управління охорони здоров'я Миколаївської ОДА за напрямом сімейна медицина, регіонального тренера з питань вакцинації COVID-19.
Вакциною «Коронавак» щеплюватимуть маломобільні групи населення і людей, які залучені в їх обслуговуванні. Відповідний розподіл затверджено Міністерством охорони здоров'я України. Що стосується підопічних інтернатних установ Міністерства соціального захисту населення та працівників цих закладів, наголосив заступник начальника управління охорони здоров'я ОДА, вони отримають вакцину корпорації Pfizer.
Враховуючи особливості кожної сировини для щеплення, яка надалі надходитиме до регіону, відбуватиметься і підготовка бригад.
«Нині йде підготовка другої бригади для роботи з вакциною корпорації Pfizer. Одна бригада у нас була підготовлена раніше. Зараз навчається бригада з Баштанського району. Іще залучатимемо бригаду з Первомайщини, де знаходиться чимала кількість закладів Міністерства соціального захисту населення. Також для роботи з вакциною «Коронавак» 12 квітня буде проведено дводенний онлайн семінар. Далі відбудеться тестування медперсоналу, який працюватиме з цими вакцинами», - підкреслив Олег Бабін.
Для отримання стійкого імунітету обов'язково необхідно вакцинуватися двічі. Згідно з рекомендаціями МОЗу інтервал між щепленнями складає дванадцять тижнів, або 90 днів. Передумовою успіху є використання в обох випадках препарату з аналогічною платформою, акцентувала Ольга Присяжнюк.
«Наразі в ході вакцинальної кампанії природно виникають реакції. Варто зазначити, що вони є абсолютно типовими і нормальними для будь-якої вакцинації. Тобто в ході першої доби вони минають. Більш того, всі реакції фіксуються спеціалістами. Не є винятком в цьому і Миколаївська область. Протягом 14 днів, з моменту першої фіксації, за пацієнтом ведеться спостереження і розслідування випадку. Будь-яких моментів загрози життю учасників вакцинальної кампанії не зафіксовано», - поділилася Ольга Присяжнюк.
За умови наявності залишкових доз продовжуватимуть щеплення публічних осіб, що передбачено змінами до Дорожньої карти вакцинації.

Screenshot 4ЗАПРОШУЄМО ВОЛОНТЕРІВ! 

ПОДОЛАЄМО ПАНДЕМІЮ COVID-19 РАЗОМ!

Переходьте за посиланням, реєструйтеся та

долучайтеся до команди небайдужих громадян.

Будемо здорові!

 

sars

Фото  УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 705 осіб

Надано допомогу 642 особам

Госпіталізовано 223 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини