Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото  УОЗ ОДА8 квітня за участю керівників підприємств охорони здоров’я області відбулася селекторна нарада управління охорони здоров’я облдержадміністрації, присвячена нагальним питанням діяльності медичної галузі.
Заступник начальника управління охорони здоров'я облдержадміністрації Оксана Черненко обговорила з медичними працівниками питання, пов’язані з поданням статистичної звітності закладами охорони здоров’я – спеціалізованими шпиталями для лікування хворих на COVID-19. Вона наголосила на важливості достовірності та вчасного подання такої інформації.
Також обговорено питання забезпечення пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19 стаціонарною медичною допомогою, показники завантаженості ліжок та зайнятості ліжок з киснем.
Оксана Черненко акцентувала увагу медиків на необхідності дотримання стандартів надання медичної допомоги населенню, затверджених МОЗ України.
Заступник начальника управління - начальник відділу надання медичної допомоги матерям та дітям Олег Бабін повідомив присутнім про те, що у Миколаївській області вакциновано першою дозою 11739 осіб, вакцинальна кампанія триває. З медпрацівниками обговорено деякі нагальні питання стосовно проведення вакцинації.
В.о. директора КНП «Миколаївський регіональний фтизіопульмонологічний медичний центр» Миколаївської обласної ради Ігор Поляков обговорив з колегами питання забезпечення амбулаторного лікування туберкульозу на первинному рівні. Він нагадав, що у програмі медичних гарантій-2021 з’явився новий пакет «Супровід та лікування дорослих та дітей, хворих на туберкульоз, на первинному рівні медичної допомоги» та наголосив, що підписання надавачами первинної меддопомоги договору з НСЗУ на надання допомоги хворим на туберкульоз допоможе наблизити послугу до пацієнтів і забезпечити безперервність лікування.
Вакцинальна кампанія проти COVID-19, ситуація з поширенням коронавірусу у Миколаївській області та наданням медичної допомоги населенню знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації та управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

Фото  УОЗ ОДА

Screenshot 4ЗАПРОШУЄМО ВОЛОНТЕРІВ! 

ПОДОЛАЄМО ПАНДЕМІЮ COVID-19 РАЗОМ!

Переходьте за посиланням, реєструйтеся та

долучайтеся до команди небайдужих громадян.

Будемо здорові!

 

sars

Фото  УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 705 осіб

Надано допомогу 642 особам

Госпіталізовано 223 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини