Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА21 вересня за участю заступника голови облдержадміністрації Ігоря Кузьміна, радника голови ОДА Максима Безносенка, в.о начальника управління охорони здоров’я ОДА Олега Бабіна, в. о. генерального директора ДУ «Миколаївський обласний центр контролю та профілактики хвороб» Міністерства охорони здоров'я України Володимира Клочка, експерта управління охорони здоров’я за напрямом «Дитяча ендокринологія» Людмили Іваненко, керівників підприємств охорони здоров’я області відбулася селекторна нарада управління.
Учасниками обговорено низку важливих питань діяльності медичної галузі Миколаївської області, зокрема: запровадження електронних лікарняних у закладах охорони здоров’я; підготовка спеціалістів лікарів-ендокринологів, загальна ситуація з планом лікування цукрового діабету.
В.о начальника управління Олег Бабін розповів про ситуацію з вакцинацією від COVID-19 на Миколаївщині. Він повідомив, що на сьогоднішній день в області отримали щеплення від COVID-19 333396 осіб, з них дві дози - 148056 осіб. Окремо керівник управління зупинився на інформації щодо вакцинації медичних працівників закладів охорони здоров’я області.
Олег Бабін зазначив: «Вакцинація може убезпечити від важкого перебігу хвороби, госпіталізації чи смерті від COVID-19. Тому, аби вберегти своє життя і здоров’я, а також – людей поруч, необхідно робити щеплення».
Вакцинальна кампанія проти COVID-19, ситуація з поширенням коронавірусу у Миколаївській області та наданням медичної допомоги населенню знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації та управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

Screenshot 4ЗАПРОШУЄМО ВОЛОНТЕРІВ! 

ПОДОЛАЄМО ПАНДЕМІЮ COVID-19 РАЗОМ!

Переходьте за посиланням, реєструйтеся та

долучайтеся до команди небайдужих громадян.

Будемо здорові!

 

Screenshot 2

sars

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 702 особи

Надано допомогу 652 особам

Госпіталізовано 287 осіб

За минулу добу детальніше

 

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини