Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАЄ певна кількість людей, які з різних причин не приходять робити другу дозу вакцини від COVID-19. Проте, наразі Міністерство охорони здоров’я України працює над тим, щоб «жовтий» СOVID-сертифікат, який наразі підтверджує факт отримання 1-ї дози щеплення, був дійсний лише на визначений рекомендований інтервал між двома дозами вакцин.
Про це під час онлайн-брифінгу повідомив у понеділок, 22 листопада, заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Юрій Гранатуров.

«У «жовтій» зоні, в яку сподіваюся скоро перейде Миколаївська область, для нормального життя потрібен буде «зелений» СOVID-сертифікат. Тому що «жовтий» сертифікат, коли завершиться рекомендований інтервал між дозами, дійсний не буде. Не зволікайте та робіть друге щеплення, аби захистити себе та людей, які вас оточують», - зазначив він.
Юрій Гранатуров зауважив, що немає ніякого сенсу не робити друге щеплення від COVID-19, тому що однієї дози недостатньо для повного захисту організму від цієї хвороби.
Також заступник голови Миколаївської ОДА вкотре наголосив, що вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби.
У свою чергу, начальник управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації Максим Безносенко розповів про фінансування лікарень, які мають договір з НСЗУ на пакет лікування COVID-19.
«У 2020 році глобальна ставка для стаціонарного лікування хворих на COVID-19 складала 498 тис. грн. Далі вона поступово збільшувалася й у 2021 році ця ставка вже складала 577 тис. грн, а з 1 листопада 2021 року були внесені зміни до постанови КМУ і глобальна ставка наразі складає 634 тис. грн. Надалі ставка поступово збільшуватиметься і наступне прогнозоване збільшення передбачене на січень 2022 року», - поінформував Максим Безносенко.

Screenshot 4ЗАПРОШУЄМО ВОЛОНТЕРІВ! 

ПОДОЛАЄМО ПАНДЕМІЮ COVID-19 РАЗОМ!

Переходьте за посиланням, реєструйтеся та

долучайтеся до команди небайдужих громадян.

Будемо здорові!

 

Screenshot 2

sars

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 602 особи

Надано допомогу 563 особам

Госпіталізовано 212 осіб

За минулу добу детальніше

 

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини