Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАУ вівторок, 23 листопада, заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Юрій Гранатуров разом з начальником управління охорони здоров’я облдержадміністрації Максимом Безносенко та начальницею управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Оленою Буберенко провів зустріч з керівниками релігійних конфесій області.
Під час зустрічі з представниками різних конфесій та віросповідних напрямів Миколаївщини обговорили ситуацію з пандемією коронавірусної інфекції та проведення вакцинації від COVID-19.


«Попри те, що в області спостерігається певна позитивна динаміка захворюваності на COVID-19, ситуація в регіоні все одно залишається напруженою. І сьогодні ми з вами зібралися аби обговорити додаткові заходи, які допоможуть якнайскоріше побороти цю страшну хворобу, а саме активізація вакцинації населення», - зазначив Юрій Гранатуров.
За його словами, статистика показує, що на Миколаївщині майже 96 % з важким перебігом хвороби COVID-19 – це невакциновані люди.
«Ця статистика показує, що саме вакцинація може зберегти життя. Наразі досягнуті домовленості з керівниками багатьох релігійних організацій різних конфесій щодо вакцинації населення від COVID-19. Ми сподіваємося, що і надалі отримуватимемо від вас підтримку щодо проведення щеплень», - зауважив Юрій Гранатуров.
У свою чергу, Максим Безносенко ознайомив присутніх зі статистикою захворювання на COVID-19 та вкотре наголосив на важливості вакцинації.
Далі представники релігійних конфесій мали можливість висловити свою думку стосовно організації вакцинації та поставити питання, які їх хвилюють. Було зазначено, що релігійні конфесії позитивно ставляться до щеплення від COVID-19.
Керівництво ОДА та представники релігійних конфесій домовились про подальші спільні дії направлені на захист життя та здоров'я жителів Миколаївської області.

Фото УОЗ ОДА

Screenshot 4ЗАПРОШУЄМО ВОЛОНТЕРІВ! 

ПОДОЛАЄМО ПАНДЕМІЮ COVID-19 РАЗОМ!

Переходьте за посиланням, реєструйтеся та

долучайтеся до команди небайдужих громадян.

Будемо здорові!

 

Screenshot 2

sars

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 602 особи

Надано допомогу 563 особам

Госпіталізовано 212 осіб

За минулу добу детальніше

 

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини