Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАЗгідно з рішенням Кабміну змінено термін дії «жовтого» COVID-сертифіката, який підтверджував проведення як мінімум одного щеплення, і тепер становитиме 30 днів. Раніше такий сертифікат був дійсним 120 календарних днів від дати проведення щеплення.
Про це під час онлайн-брифінгу у четвер, 25 листопада, поінформував заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Юрій Гранатуров.
«Якщо людина вакцинувалася першою дозою, але з якихось причин не прийшла на друге щеплення після завершення рекомендовано інтервалу, то через 30 днів вона втрачає можливість користуватися «жовтим» COVID-сертифікатом. Тому, закликаю вас не зволікати з другим щепленням і робити його вчасно», - повідомив він.
Зазначимо, що мінімально можливі інтервали для вакцин: Pfizer – 21 день, Moderna – 28 днів, CoronaVac – 14 днів, AstraZeneca – 28 днів.
Юрій Гранатуров нагадав, що в «червоній» зоні дозволяється робота банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів.
«Обмеження червоного рівня не будуть застосовуватися за умови наявності у всіх учасників (відвідувачів), працівників та організаторів масових заходів, у тому числі релігійних, працівників кінотеатрів, театрів, музеїв чи інших культурних закладів, розважальних закладів, ТРЦ, закладів громадського харчування, ринків, спортзалів та басейнів «зеленого» COVID-сертифікату», - сказав Юрій Гранатуров.
Зі свого боку, начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Максим Безносенко розповів про кількість вакцинованих різних категорій в області, а саме:
- дітей з 12 років – 3175 осіб;
- медичних працівників – 27255 осіб;
- вчителів (та інших працівники сфери освіти) – 52491 особу;
- працівники соціальної сфери, включаючи соціальних працівників – 23862 особи;
- людей віком від 80 років – 13626 осіб;
- людей віком від 70 до 79 років – 47726 осіб;
- людей віком від 60 до 69 років – 109095 осіб.
«На сьогодні в Миколаївській області є достатній запас вакцин: CoronaVac - 100 тис. доз, Pfizer – 44 тис. доз, AstraZeneca – 15 тис. доз та Moderna – 20 тис. доз. Закликаю всіх вакцинуватися та бути здоровими», - зазначив Максим Безносенко.

Screenshot 4ЗАПРОШУЄМО ВОЛОНТЕРІВ! 

ПОДОЛАЄМО ПАНДЕМІЮ COVID-19 РАЗОМ!

Переходьте за посиланням, реєструйтеся та

долучайтеся до команди небайдужих громадян.

Будемо здорові!

 

Screenshot 2

sars

 

До уваги ЗОЗ, що перебувають у сфері управління міністерств та відомств України, приватних закладів та ФОПів, які провадять господарську діяльність з медичної практики!

Переглянути

 

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 523 особи

Надано допомогу 468 особам

Госпіталізовано 180 осіб

За минулу добу детальніше

 

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини