Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАПісля новорічних свят прогнозують нову хвилю COVID-19 і натепер у Миколаївській області до цього готують медичну систему.
Про це під час онлайн-брифінгу у п’ятницю, 26 листопада, повідомив заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Юрій Гранатуров.
«Наразі Миколаївська ОДА, Миколаївська обласна рада робить все для того, щоб зробити більш потужними лікарні області, які надають допомогу хворим на COVID-19. Наприклад, міські лікарні № 1, 3, 5 з переданої державної субвенції 7,5 млн грн разом зі співфінансуванням будуть встановлювати додаткове кисневе обладнання», - зазначив він.
Юрій Гранатуров підсумував, що вже у новому році майже 98 % ковідних лікарень області будуть обладнані додатковими резервами подачі рідкого кисню.
«Але всі ці заходи не допоможуть, якщо кожен громадянин не буде дотримуватися всіх карантинних обмежень. Ніхто не хоче здійснювати перепони для роботи бізнесу чи незручності для людей. Проте, вчергове хочу наголосити, що наразі вакцинація – це єдиний ефективний спосіб захистити себе від COVID-19. І пам’ятайте, що ця хвороба не обирає, від неї ніхто не застрахований», - зауважив він.
Зі свого боку, начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Максим Безносенко розповів, що загальна кількість захворілих на коронавірусну хворобу вакцинованих хоча б 1 дозою склала лише 5,2 %, показник по Україні – 7,2 %.
Також Максим Безносенко нагадав, що є можливість вакцинуватися для тих, хто купив підроблені документи про щеплення від COVID-19.
За його словами, механізм роботи ковідної амністії передбачає, що покупець підробленого сертифіката має зізнатися сімейному лікарю, де конкретно він його придбав і тоді можна буде щепитися.

Screenshot 4ЗАПРОШУЄМО ВОЛОНТЕРІВ! 

ПОДОЛАЄМО ПАНДЕМІЮ COVID-19 РАЗОМ!

Переходьте за посиланням, реєструйтеся та

долучайтеся до команди небайдужих громадян.

Будемо здорові!

 

Screenshot 2

sars

 

До уваги ЗОЗ, що перебувають у сфері управління міністерств та відомств України, приватних закладів та ФОПів, які провадять господарську діяльність з медичної практики!

Переглянути

 

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 523 особи

Надано допомогу 468 особам

Госпіталізовано 180 осіб

За минулу добу детальніше

 

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини