З початку війни в прифронтових зонах Миколаївської області спостерігається зростання психологічних розладів у цивільного населення. Так, на базі Миколаївського психоневрологічного диспансеру створено центр психологічної підтримки, де спеціалісти надають таку допомогу.
Про це розповів начальник управління охорони здоров’я Миколаївської ОВА Максим Безносенко в інтерв’ю для телеканалу «НІС-ТВ».
Також Максим Безносенко повідомив, що разом з волонтерами організовано виїзд психологів на прифронтові території для того, аби надавати необхідну психологічну підтримку населенню.
«Окрім цього, у нас проводяться тренінги з медичним персоналом, стосовно вигоряння на роботі під час таких стресових обставин, як війна. Ми робимо все можливе, щоб ніхто не залишився зі своїми проблемами наодинці», - зазначив він.
Начальник УОЗ ОВА зауважив, що людина також може звернутися до сімейного лікаря, який потім направить до психолога.
«Якщо з сімейним лікарем розмови не вийшло, то при всіх сімейних амбулаторіях також працює психолог. У разі, коли людина потребує більшої психологічної допомоги, то психолог направляє вже до психоневрологічного диспансеру, де людиною займуться більш кваліфіковані спеціалісти», - сказав Максим Безносенко.
До уваги ЗОЗ, що перебувають у сфері управління міністерств та відомств України, приватних закладів та ФОПів, які провадять господарську діяльність з медичної практики!
Оперативна інформація
За минулу добу по лінії «103»:
Звернулись за допомогою 760 осіб
Надано допомогу 671 особі
Госпіталізовано 258 осіб
Телефон Урядової «гарячої лінії»
1545
Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я
*Брендбук України