Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАЗ початку війни в прифронтових зонах Миколаївської області спостерігається зростання психологічних розладів у цивільного населення. Так, на базі Миколаївського психоневрологічного диспансеру створено центр психологічної підтримки, де спеціалісти надають таку допомогу.
Про це розповів начальник управління охорони здоров’я Миколаївської ОВА Максим Безносенко в інтерв’ю для телеканалу «НІС-ТВ».
Також Максим Безносенко повідомив, що разом з волонтерами організовано виїзд психологів на прифронтові території для того, аби надавати необхідну психологічну підтримку населенню.
«Окрім цього, у нас проводяться тренінги з медичним персоналом, стосовно вигоряння на роботі під час таких стресових обставин, як війна. Ми робимо все можливе, щоб ніхто не залишився зі своїми проблемами наодинці», - зазначив він.
Начальник УОЗ ОВА зауважив, що людина також може звернутися до сімейного лікаря, який потім направить до психолога.
«Якщо з сімейним лікарем розмови не вийшло, то при всіх сімейних амбулаторіях також працює психолог. У разі, коли людина потребує більшої психологічної допомоги, то психолог направляє вже до психоневрологічного диспансеру, де людиною займуться більш кваліфіковані спеціалісти», - сказав Максим Безносенко.

Фото УОЗ ОДА

Screenshot 2

Фото

 

До уваги ЗОЗ, що перебувають у сфері управління міністерств та відомств України, приватних закладів та ФОПів, які провадять господарську діяльність з медичної практики!

Переглянути

 

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 760 осіб

Надано допомогу 671 особі

Госпіталізовано 258 осіб

За минулу добу детальніше

 

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини