Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото  УОЗ ОДАУ суботу, 29 жовтня, перший заступник Міністра охорони здоров’я України Олександр Комаріда приїхав до Миколаївської області з робочим візитом.

Про це на своїй сторінці у «Фейсбук» повідомив заступник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Юрій Гранатуров.

У рамках візиту відбулася робоча нарада з головними лікарями миколаївських медзакладів стосовно формування бюджету на наступний рік та отримання пакетів НСЗУ. У нараді взяли участь начальник управління охорони здоров’я Миколаївської ОВА Максим Безносенко та інші організатори охорони здоров’я Миколаївської області.

Також Олександр Комаріда вручив заслужені нагороди представникам медичної спільноти, які у воєнний час героїчно виконують свої обов’язки.

«Спілкування було суто діловим та ефективним. Також ми побували в багатьох лікувальних закладах Миколаївщини, де змогли ознайомитись з тим, як встановлюється унікальне обладнання, яке надане через Міністерство охорони здоров’я України та придбано за кошти державної субвенції й світового банку», - зазначив Юрій Гранатуров.У цих лікарняних закладах пройшло спілкування стосовно нагальних питань медичних установ Миколаївської області та їх швидкого вирішення. Усі керівники медичних закладів мали можливість вільного спілкування з першим заступником Міністра охорони здоров’я України на теми, які є для них вкрай важливими, згідно напрямку діяльності лікарняних закладів.

«Ми впевнені, що після цієї робочої поїздки керівництво Міністерства охорони здоров’я України та обласна військова адміністрація якісно вирішать всю низку порушених робочих питань. Вдячні керівництву МОЗ за плідну співпрацю з нашим прифронтовим регіоном», - говорить Юрій Гранатуров.

 

312294381 2970479699923111 1409053305555382109 n

Фото  УОЗ ОДА

Фото  УОЗ ОДА

Фото  УОЗ ОДА

 

Фото  УОЗ ОДА

Фото  УОЗ ОДА

Фото  УОЗ ОДА

Фото  УОЗ ОДА

 

Фото УОЗ ОДА

Screenshot 2

Фото

 

До уваги ЗОЗ, що перебувають у сфері управління міністерств та відомств України, приватних закладів та ФОПів, які провадять господарську діяльність з медичної практики!

Переглянути

 

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 760 осіб

Надано допомогу 671 особі

Госпіталізовано 258 осіб

За минулу добу детальніше

 

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини