Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

У звільненій Снігурівській громаді у Миколаївській області відновили рутинну вакцинацію. Наразі тут є вакцини проти усіх 10 інфекцій, щеплення від яких гарантуються державою: кору, паротиту, краснухи, дифтерії, правця, кашлюка, гепатиту В, туберкульозу, поліомієліту і ХІБ-інфекції.

Щеплення можна зробити у населених пунктах Баштанка і Березнегувате.
«Під час війни особливо важливо захиститися від інфекційних хвороб. Ми працюємо над тим, щоб мешканці кожної звільненої громади якнайшвидше отримали доступ до медичної допомоги та вакцинації. У грудні в Баштанці та Березнегуватому запрацювали пункти щеплення проти COVID-19, а зараз тут відновлюється рутинна вакцинація. Обов’язково зробіть планові щеплення, які ваші діти чи ви пропустили через окупацію – захистіть себе та близьких», — зазначив головний державний санітарний лікар — заступник міністра охорони здоров’я України Ігор Кузін.
Нагадаємо, що дітей в Україні вакцинують за графіком, зазначеним у календарі профілактичних щеплень. Перше обов’язкове щеплення роблять відразу після народження, а останні — в 16 років. Потім кожні 10 років необхідно ревакцинуватися проти дифтерії та правця. Якщо діти або дорослі пропустили планову вакцинацію або ревакцинацію, щеплення потрібно зробити якнайшвидше.
Щоб вакцинуватися, треба звернутися до сімейного лікаря або до центру первинної медико-санітарної допомоги за наступними адресами:
КНП «Баштанський центр первинної медико-санітарної допомоги» (м. Баштанка, вул. Ювілейна, 3, тел.: (05158) 255 33);
КНП «Березнегуватський центр первинної медико-санітарної допомоги» (смт Березнегувате, вул. Лермонтова, 1, тел.: (067) 678 46 33, (05168) 912 39).
Збройні сили України звільнили Снігурівську громаду в середині листопада 2022 року після майже восьми місяців російської окупації. У грудні в громаді поновили роботу пункти вакцинації проти COVID-19.

 

Фото

Screenshot 2

 

До уваги ЗОЗ, що перебувають у сфері управління міністерств та відомств України, приватних закладів та ФОПів, які провадять господарську діяльність з медичної практики!

Переглянути

 

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 760 осіб

Надано допомогу 671 особі

Госпіталізовано 258 осіб

За минулу добу детальніше

 

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини