Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Тригуб ІАдміністрація та колектив Комунального некомерційного підприємства «Миколаївський обласний центр психічного здоров’я» Миколаївської обласної ради з глибокою скорботою повідомляють, що на 86-му році життя перестало битися серце колеги, доброї та чуйної людини - завідувача консультативної поліклініки Тригуба Івана Федоровича.
Заклад втратив досвідченого і висококваліфікованого лікаря, мудрого завідувача, авторитетну Людину з великої літери. Життєвий шлях Івана Федоровича – зразок людської гідності, добропорядності та мудрості.
З приводу важкої втрати колектив закладу та управління охорони здоров’я обласної військової адміністрації висловлюють глибоке співчуття рідним та близьким Івана Федоровича.
Усі, хто знав Тригуба Івана Федоровича, любили і поважали його за чуйне ставлення до людей, велику душевну щедрість, мудрість і оптимізм.
Прощання відбудеться 26.02.2023 року об 11:30 годині у поминальній залі за адресою: м. Миколаїв, ріг вул. В. Морської та вул. 1 Слобідської.

Фото УОЗ ОДА

Screenshot 2

Фото

 

До уваги ЗОЗ, що перебувають у сфері управління міністерств та відомств України, приватних закладів та ФОПів, які провадять господарську діяльність з медичної практики!

Переглянути

 

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 760 осіб

Надано допомогу 671 особі

Госпіталізовано 258 осіб

За минулу добу детальніше

 

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини