Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА

14 березня 2023 р. дистанційно, за допомогою відеозв’язку, відбулося засідання Миколаївської обласної координаційної ради з питань туберкульозу, наркоманії та ВІЛ-інфекції/СНІДу.


Головував на зустрічі голова координаційної ради, заступник начальника обласної військової адміністрації Юрій Гранатуров.
Під час засідання підведено підсумки виконання Плану заходів щодо реалізації Державної стратегії розвитку системи протитуберкульозної медичної допомоги населенню на 2020 – 2023 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 листопада 2020 року № 1463-р.
Розглянуто питання про: надання послуг з тестування на ВІЛ-інфекцію на первинному рівні медичної допомоги у межах Програми державних гарантій медичного обслуговування населення на території Кривоозерської та Березанської територіальних громад (ТГ) у 2022 році; розширення доступу до PrEP/ПрЕП (ПЕРЕДконтактна профілактика) для ключових груп населення не лише у мережі кабінетів довіри, а також у закладах первинної медичної допомоги; стан надання наркологічної допомоги у Миколаївській області, перспективи розвитку немедичних форм надання соціально-психологічної та реабілітаційної допомоги хімічно залежним; стан впровадження гуманітарних та ВІЛ-сервісних проектів та плани НУО на 2023 рік, розробку механізму переадресації клієнтів із вразливих груп для покриття активностей чи послуг, що відсутні.
Розглянуто проєкт «Плану міжвідомчих невідкладних заходів щодо протидії захворюванню на туберкульоз серед внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у Миколаївській області на 2023 – 2024 роки».
Пропозиції, надані в ході засідання, внесено до протоколу.

 

Фото УОЗ ОДА

 

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

 

Фото

Screenshot 2

 

До уваги ЗОЗ, що перебувають у сфері управління міністерств та відомств України, приватних закладів та ФОПів, які провадять господарську діяльність з медичної практики!

Переглянути

 

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 760 осіб

Надано допомогу 671 особі

Госпіталізовано 258 осіб

За минулу добу детальніше

 

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини