Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА

Не можна відчувати себе комфортно там, де стільки жахіття і болі. Де гинуть мирні люди під ворожими обстрілами, де стрічка новин повна трагічних подій, щодня додаються нові прізвища у списки загиблих чи зниклих безвісті. А ми живемо так вже другий рік.

Навіть якщо ззовні ми спокійні або навіть усміхнені, це не означає, що у нас все добре. Це означає, що ми тримаємося, але всі без виключення потребуємо підтримки. Часто – фахової. І головний пріоритет для держави – таку підтримку забезпечити.

Подальшій розбудові якісної системи послуг у сфері психічного здоровʼя та психосоціальної підтримки було присвячене засідання Міжвідомчої координаційної Ради з питань охорони психічного здоров’я під головуванням премʼєр-міністра Денис Шмигаль та за участі першої леді Олена Зеленська.

Кожне міністерство зробить все можливе за своїм «напрямом»:

МОЗ – забезпечить, серед іншого, доступність послуги з відновлення психічного здоров’я через сімейних лікарів. Наразі відповідний курс пройшли і отримали сертифікати вже понад 23 000 медичних працівників – і це тільки початок

Міністерство оборони України – створить спеціальні центри для відновлення психічного здоров’я військових та їхніх сімей

Мінветеранів – розробить застосунок, який допоможе ветеранам інтегруватися у мирне життя

Міністерство соціальної політики України – створить Центри життєстійкості, які надаватимуть психосоціальну підтримку

Міністерство освіти і науки України – трансформуватиме психологічну службу в системі освіти, щоб ментальний добробут 700 учнів не лягав на плечі одного шкільного психолога

МВС України – створить алгоритм надання кризової психологічної допомоги та супроводу людей у надзвичайних ситуаціях, який діятиме не лише під час події, але й згодом

Міністерство молоді та спорту України – через платформу СпівДія надаватиме психологічну підтримку дорослим, дітям і підліткам.

Ми точно знаємо, що Україна переможе. Тому що впевнені, що, обʼєднавшись, українці здатні творити дива. Тому так само знаємо, що зможемо вирішити і це надзвичайно важливе питання, адже вже обʼєднали зусилля і почали працювати!

За інформацією Міністерства охорони здоров’я України.

Фото УОЗ ОВА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОВА

 

 

Фото УОЗ ОДА

Screenshot 2

Фото

 

До уваги ЗОЗ, що перебувають у сфері управління міністерств та відомств України, приватних закладів та ФОПів, які провадять господарську діяльність з медичної практики!

Переглянути

 

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 760 осіб

Надано допомогу 671 особі

Госпіталізовано 258 осіб

За минулу добу детальніше

 

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини