Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОВАУ вівторок, 16 травня, начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, начальник управління охорони здоров'я ОВА Максим Безносенко, радниця начальника ОВА Вікторія Олійник обговорили з головою міжнародно волонтерської місії Global Care Force Гарі Моршемом та директоркою глобальних програм Роксаною Джонс забезпечення регіону медичним персоналом.

Віталій Кім зазначив, що важливим є розв'язання питання браку кадрів в медичних установах на деокупованих територіях, зокрема у Снігурівській громаді.

«Ми зацікавлені, щоб на звільнених територіях медична сфера працювала ефективно. Тому пропонуємо підтримати зміцнення кадрового потенціалу обласних закладів. Особливо це стосується лікарні у Снігурівці, яка продовжувала працювати навіть під час окупації», – сказав очільник області.

Зі свого боку Максим Безносенко додав, що також результативними будуть майстер-класи, проведені лікарнями волонтерської місії для місцевих медичних працівників. Особливу увагу він акцентував на тренінгах з тактичної медицини.

«Завдяки такому підходу вдасться не тільки поділилися досвідом іноземних напрацювань медичної галузі, а й порівняти технології, які використовують за кордоном та в Україні», – пояснив він.

Представники Global Care Force запевнили, що пріоритетною для них є робота в регіонах України, які постраждали внаслідок військової агресії росії.

«Ми усвідомлюємо як складно вам відстоювати свободу, тому приїхали показати, що ми на вашому боці й повністю вас підтримуємо», – сказав голова міжнародно волонтерської місії Global Care Force Гарі Моршем.

Фото УОЗ ОВА

Фото УОЗ ОВА

Фото УОЗ ОДА

Screenshot 2

Фото

 

До уваги ЗОЗ, що перебувають у сфері управління міністерств та відомств України, приватних закладів та ФОПів, які провадять господарську діяльність з медичної практики!

Переглянути

 

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 760 осіб

Надано допомогу 671 особі

Госпіталізовано 258 осіб

За минулу добу детальніше

 

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини