Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА21 січня народний депутат України Артем Ільюк завітав до обласного територіального центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Він передав 2 комплекти зимових шин (ще по одному для пункту «швидкої» в лікарні швидкої медичної допомоги та Жовтневій ЦРЛ). Кожен комплект коштує близько 12 тисяч гривень.

«Раніше, та і сьогодні більша частина автопарку центру екстреної медичної допомоги «озута» у всесезонні шини. Ми особливо піклуємося про райони, де ситуація з дорогами значно гірша, ніж в місті. Тому, за можливості, в першу чергу оновлюємо шини на тих авто. Але погода диктує свої умови. І необхідно переходити на зимові шини», - відзначає головний лікар ТЦЕМД Андрій Самойлов, - «Водночас, ми скуті діючим законодавством, яке регламентує, коли та на які саме шини замінювати старі. Є встановлений чіткий ліміт, яким повинен бути пробіг машини «швидкої» аби провести цю зміну».

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Сьогодні в Миколаївській області працює 103 машини швидкої медичної допомоги (31 з них – безпосередньо в м. Миколаєві), 85 бригад надають невідкладну допомогу людям, які цього потребують.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

«У порятунку життя людини важлива кожна хвилина!», - відзначає Андрій Леонідович, - «Тому ми дуже вдячні волонтерам так званих «снігових патрулів», які допомагали нашим машинам вибратися зі снігового полону та якнайшвидше досягти людей, які потребували медичної допомоги. Вдячні і народному депутату, який зробив перший крок допомоги з цього питання - зміни шин на зимові».

Фото УОЗ ОДА

У свою чергу народний депутат Артем Ільюк відзначив: «Ми на власні очі бачимо, наскільки кропіткий, тяжкий та важливий труд медиків. Бачимо, скільки життів рятують вони щоденно. Але законодавча база сьогодення дійсно дещо застаріла, адже більшість законів збереглося ще з радянських часів і потребують перегляду. Тому я зроблю все, що від мене залежить, аби подати на розгляд відповідний законопроект, який би дозволяв керівникам медичних закладів на місцях вирішувати, коли та на які шини змінювати, враховуючи погодні та інші об’єктивні умови праці. Окрім іншого, я дуже сподіваюся, що до цієї акції, якій дано старт сьогодні, приєднаються депутати та небайдужі люди. Адже разом ми можемо подолати будь-які труднощі».

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 640 осіб

Надано допомогу - 604 особам

Госпіталізовано - 195 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Вересень 2018

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку