Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАВакцинацію визнано в світі найкращим засобом захисту від інфекційних захворювань, дякуючи їй попереджено мільйони смертей.
На базі дитячої поліклініки СМСЧ №2 м. Южноукраїнська проводяться планові заняття-тренінги з підвищення кваліфікації персоналу поліклініки, медпрацівників дитячих дошкільних закладів та загальноосвітніх шкіл. Кожний медичний працівник, що бере участь в імунопрофілактиці має сертифікат, який надає право на проведення профілактичних щеплень та туберкулінодіагностики.

15 січня завідувачем дитячої поліклініки Качуровською Ж.Д., завідувачем педіатричного відділення Кобзар Л.Л. та старшою медичною сестрою дитячої поліклініки Кравець Н.М. проведено заняття-тренінг «Ефективне консультування з питань імунопрофілактики. Організація щеплювального процесу», за участю фельдшерів та медичних сестер дошкільних навчальних закладів та загальноосвітніх шкіл.

Фото УОЗ ОДА

Адміністрація дитячої поліклініки висловлює щиру подяку відділу управління освіти та його керівнику Сінчуку Ю.М. за співпрацю в питаннях імунізації та охорони здоров’я дітей.

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 727 осіб

Надано допомогу - 670 особам

Госпіталізовано - 208 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Серпень 2018

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку