Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАЗавершено довготривалий капітальний ремонт приміщення групової кухні та косметичний ремонт ігрової кімнати і передпокою п’ятої реабілітаційної групи обласного будинку дитини.

У приміщенні кухні з’явилась нова підлога, сучасна плитка на стінах, сантехнічне обладнання, нові меблі та світильники. Зручність і комфорт, забезпечення санітарних вимог - такий результат цієї важкої і кропіткої роботи. Усі матеріальні витрати взяли на себе представники Швейцарського благодійного фонду «Світлана». А під час косметичного ремонту ігрової кімнати та передпокою до майстрів залучилися і працівники групи. Замінили шпалери на стінах, пофарбували підлогу, навели лад в усіх групових приміщеннях.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Будинок дитини висловлює щиру подяку всім, хто брав участь в ремонтних роботах - справі важкій, затратній, але вкрай необхідній.

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 707 осіб

Надано допомогу - 564 особам

Госпіталізовано - 156 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я
у січні 2018 року

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку