Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА

26 січня відбулась підсумкова медична рада щодо діяльності роботи Миколаївської обласної психіатричної лікарні №1, на якій були присутні начальник управління охорони здоров’я Маргарита Капуста, уповноважений представник Громадської ради при МОЗ України Олена Пруднікова та колектив лікарні. Медична рада визнала звіт головного лікаря Віктора Очколяса про діяльність закладу незадовільним.

Уповноважений представник Громадської ради при МОЗ України Олена Пруднікова після звіту голови заявила, що направить звернення до Генпрокуратури щодо перевірки лікувальної та фінансово-господарської діяльність Миколаївської обласної психіатричної лікарні №1. Начальник управління охорони здоров’я Маргарита Капуста повідомила, що за 2015 рік до управління надійшло 48 скарг щодо роботи лікувального закладу, а впродовж 2014-2015 років звільнено 182 кваліфікованих працівники. «Плинність кадрів перевищує показники норми», - зазначила Маргарита Капуста. За результатами звернень управлінням було ініційовано позачергову перевірку лікувальної і фінансово-господарської діяльності закладу. Результати перевірки облдержадміністрація направила до обласної прокуратури.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 659 осіб

Надано допомогу 601 особі

Госпіталізовано 175 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку