Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАМеталурги Миколаївщини підтримали акцію Народного депутату України Артема Ільюка, та 26 січня миколаївський глиноземний завод передав фінські зимові шини пункту постійного базування бригад швидкої медичної допомоги Жовтневої ЦРЛ.

Нагадаємо, 21 січня Артем Ільюк власним прикладом започаткував акцію з допомоги обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у питанні заміни шин на зимові.

За словами генерального директор МГЗ Дмитра мирного, завод вирішив підтримати починання Народного депутату, і «обути» машини швидкої допомоги Жовтневої ЦРЛ. «Чітко розуміємо, - підкреслив Дмитро Мирний, - «Що в медичних закладах Миколаївщини недостатньо фінансування на вирішення виникаючих проблем. Одну з них ми допомогли вирішити, вручивши медикам якісні фінські зимові шини. Адже «швидка допомога» повинна прибути до пацієнтів, незважаючи ні на які погодні казуси. Будемо раді, якщо наш такий необхідний подарунок допоможе врятувати чиїсь життя».

Фото УОЗ ОДА

Глиноземний завод не вперше відгукується щодо існуючих проблем пункту постійного базування бригад швидкої медичної допомоги Жовтневої ЦРЛ. У минулому році підприємство передало два кардіографи та три сумки-укладки для лікарів «швидкої», корпусні меблі для приміщень та мілкий куточок для відпочинку персоналу в рідкісні вільні хвилини між викликами.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 647 осіб

Надано допомогу 580 особам

Госпіталізовано 150 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку