Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАЗ жовтня 2015 року Миколаївська область долучилась до реалізації проекту з розбудови комплексної моделі надання безперервних послуг особам, які живуть з ВІЛ-інфекцією та належать до груп підвищеного ризику.

У рамках реалізації даного проекту передбачається ведення електронного збору даних щодо ключових показників з тестування та лікування ВІЛ-позитивних осіб.
З метою забезпечення достатнього професійного рівня представників сайтів АРТ, які відповідатимуть за ведення електронного інструменту, проект USAID RESPOND та Миколаївський СНІД-центр провели тренінг для медичних фахівців з розвитку комп’ютерних навиків та навиків ведення електронного інструменту. У роботі тренінгу взяли участь фахівці 9 сайтів АРТ: СНІД-центру, СМСЧ №2 м. Южноукраїнськ, Первомайського міського ЦПМСД, Баштанської, Жовтневої, Очаківської, Вознесенської, Первомайської та Новобузької центральних районних лікарень.
Тренінг проходив у м. Миколаєві 21-22 січня 2016 року у приміщенні комп’ютерної Академії «ШАГ».

 

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 659 осіб

Надано допомогу 601 особі

Госпіталізовано 175 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку