Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАЗ жовтня 2015 року Миколаївська область долучилась до реалізації проекту з розбудови комплексної моделі надання безперервних послуг особам, які живуть з ВІЛ-інфекцією та належать до груп підвищеного ризику.

У рамках реалізації даного проекту передбачається ведення електронного збору даних щодо ключових показників з тестування та лікування ВІЛ-позитивних осіб.
З метою забезпечення достатнього професійного рівня представників сайтів АРТ, які відповідатимуть за ведення електронного інструменту, проект USAID RESPOND та Миколаївський СНІД-центр провели тренінг для медичних фахівців з розвитку комп’ютерних навиків та навиків ведення електронного інструменту. У роботі тренінгу взяли участь фахівці 9 сайтів АРТ: СНІД-центру, СМСЧ №2 м. Южноукраїнськ, Первомайського міського ЦПМСД, Баштанської, Жовтневої, Очаківської, Вознесенської, Первомайської та Новобузької центральних районних лікарень.
Тренінг проходив у м. Миколаєві 21-22 січня 2016 року у приміщенні комп’ютерної Академії «ШАГ».

 

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 630 осіб

Надано допомогу 594 особам

Госпіталізовано 175 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Листопад 2018

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • «День відкритих дверей» в обласному онкодиспансері

    20 жовтня в Україні відзначається Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями на рак молочної залози. 22 жовтня 2018 року, на виконання Указу Президента України «Про Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку