Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА

У 2015 році Миколаївська область долучилась до реалізації проекту з розбудови комплексної моделі надання безперервних послуг особам, які живуть з ВІЛ-інфекцією та належать до груп підвищеного ризику.
За підтримки Миколаївської облдержадміністрації у червні минулого року підписано Меморандум між управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації та проектом USAID RESPOND про започаткування спільного проекту з покращення якості для забезпечення безперервності ВІЛ-послуг. В рамках реалізації даного проекту, передбачається ведення електронного інструменту для збору даних щодо ключових показників з тестування та лікування ВІЛ-позитивних осіб.

З метою покращення безперервності ВІЛ-послуг, ведення електронного інструменту збору даних та матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров’я для 9 сайтів АРТ, а це обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом, СМСЧ №2 м. Южноукраїнськ, Первомайський міський ЦПМСД, Баштанська, Жовтнева, Очаківська, Вознесенська, Первомайська та Новобузька центральні районні лікарні проектом USAID RESPOND поставлено комп’ютерне обладнання з програмним забезпеченням на загальну суму 357 876,50 грн.
Обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом прийняв зазначене обладнання 21 січня 2016 року. Управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації проводиться робота щодо його подальшого розподілу за місцем призначення.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 659 осіб

Надано допомогу 601 особі

Госпіталізовано 175 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку