Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА17 березня під головуванням начальника УОЗ ОДА Маргарити Капусти та за участю фахівців управління, керівників обласних закладів охорони здоров’я, директорів медичних коледжів та обласної медичної бібліотеки відбулась оперативна нарада управління охорони здоров’я облдержадміністрації.
Особливості виконання бюджету 2016 року у своїй доповіді розглянула начальник планово-фінансового відділу, головний бухгалтер управління охорони здоров’я облдержадміністрації Любов Савчук.

Щодо відповідності правилам збереження та експлуатації будівель, споруд, інженерних мереж і систем, правил експлуатації аварійних джерел живлення (дизель-генератори), реєстрації нерухомого майна в держреєстрі, речових прав на нерухоме майно виступив з доповіддю інженер технічного відділу обласної лікарні Олег Гладков.
Про стан відшкодування завищених цін по закупівлі продуктів харчування в обласних закладах охорони здоров’я та участь обласних закладів охорони здоров’я у пілотному проекті «Прозоро» доповіла начальник відділу фінансових експертиз обласного центру здоров’я Наталія Мєркулова.
Щодо захисних споруд цивільного захисту, розташованих на території Миколаївської області присутніх поінформував головний спеціаліст загального відділу УОЗ ОДА Олександр Юрченко.
З порядком заповнення декларацій та актуальними питаннями щодо проведення атестації відповідно до наказу МОЗ України від 02.10.2015 № 650 «Про внесення змін до Положення про порядок проведення атестації лікарів» учасників наради ознайомила начальник загального відділу управління охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Левченко.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 681 особа

Надано допомогу 621 особі

Госпіталізовано 193 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Грудень 2018

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку