Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА17 березня в дитячій поліклініці СМСЧ №2, в рамках проведення загальнообласної соціокультурної акції «Є хліб - є й життя», на чолі з начальником управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА Димитровим М., першим заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мустяца Г., за участю представників області та виконавчої влади м. Южноукраїнська відбувся тематичний захід.

Розпочали акцію медпрацівники дитячої поліклініки з вручення короваю та привітання начальника СМСЧ №2 Стахорської О.В., яка ознайомила гостей з досягненнями професійної діяльності колективу СМСЧ №2.

Фото УОЗ ОДА

Заходи у закладі проводилися з метою удосконалення діяльності СМСЧ №2 в сучасних соціально-економічних умовах, поліпшення пошуку нових форм та методів діяльності роботи, збереження та розвитку української національної культури.
Проведення загальнообласної соціокультурної акції «Є хліб – є й життя» сприяє реалізації державної та регіональної культурної та етнокультурної політики.
Гості відзначили унікальність багатьох служб та кабінетів СМСЧ №2, творчу та високопрофесійну атмосферу умов діяльності фахівців, великий обсяг роботи щодо профілактики та оздоровлення дітей м. Южноукраїнська.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 681 особа

Надано допомогу 621 особі

Госпіталізовано 193 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Грудень 2018

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку