Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАЩорічна літня акція «Тиждень підтримки грудного вигодовування» в усьому світі проводиться з 1 по 7 серпня. Дата проведення «Тижня підтримки грудного вигодовування» обрана невипадково, 1 серпня  1990 року було прийнято Декларацію про захист, заохочення та підтримку грудного вигодовування. Декларацію підписали 32 країни і 10 агентств ЮНІСЕФ.
Тема «Тижня підтримки грудного вигодовування» 2016 року - "Грудне вигодовування – ключовий фактор сталого розвитку".

Акція проходить під егідою WABA - Міжнародного Союзу, що об’єднує організації та приватних осіб, які вірять у право матері на годування дитини грудьми і право дитини харчуватися материнським молоком. Організація присвячуює свою роботу захисту, освіті і підтримці цих прав. WABA працює в тісному співробітництві з ЮНІСЕФ.
Всесвітня акція «Тижня підтримки грудного вигодовування» задумана як один із стратегічних методів популяризації та підтримки природного вигодовування дітей.
Різні організації, що підтримують традиційне природне грудне вигодовування проводять тематичні заходи для привернення уваги широкої громадськості до даної проблеми.
Дослідження показують, що найкращий спосіб вигодовування дітей - це початок грудного вигодовування протягом першої півгодини життя, виключно грудне вигодовування до шести місяців та продовження грудного вигодовування до двох років та більше. Грудне вигодовування має позитивні коротко- та довготривалі наслідки для здоров'я дітей та матерів. Зокрема, воно сприяє зниженню дитячої смертності та покращенню здоров'я матерів.
Тема Тижня Грудного Вигодовування у 2016 році висвітлює грудне вигодовування як ключовий чинник для розуміння того, наскільки цінним є наше благополуччя на самому початку життя, а також змушує задуматися про те, як поважати один одного та дбати про світ, у якому ми всі живемо.
Грудне вигодовування стосується Цілей Сталого Розвитку у кількох аспектах, тому матеріали Всесвітнього Тижня Грудного Вигодовування - 2016 висвітлюватимуть основні теми, які є точками перетину між грудним вигодовуванням та цілями сталого розвитку, у наступних п’яти напрямках:
- Безпека харчування
- Здоров’я, добробут та виживання
- Зміни природного середовища та клімату
- Виробнича продуктивність, делегування повноважень і надання прав
- Стале партнерство і верховенство права

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 623 особи

Надано допомогу 570 особам

Госпіталізовано 170 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Лютий 2020

Зміни до плану проведення некурсових заходів

Проведення суспільства ортопедів-травматологів 27 лютого 2020 року

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку