Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАУ «Лікарні, доброзичливої до дитини» та «Клініці, дружньої до молоді» СМСЧ №2 м. Южноукраїнськ 3 серпня, до Всесвітнього Тижня підтримки грудного вигодовування, проведено святкові заходи за участю батьків і їх малюків, представників міської влади, начальника СМСЧ №2 Стахорської О.В, головного позаштатного педіатра міста Мазнікової І.Г., завідуючої педіатричною службою Кобзар Л.Л, колективів дитячої поліклініки та відділень, інформаційно-аналітичного відділу та ЗМІ.

Гостей вітали герої мультфільмів, презентували малюкам кульки з наглядною агітацією, а в фіналі свята пригощали всіх охочих солодощами, фруктами та корисними напоями.

Фото УОЗ ОДА

У дитячому відділенні та дитячій поліклініці проводяться тематичні круглі столи: «Грудне вигодовування – міцний якір для Сталого Розвитку», «Грудне вигодовування – благополучний початок життя та запорука піклування про світ, в якому ми живемо».
Серед іншого, також надруковано санітарні бюлетені відповідно до тематики Тижня: «Грудне вигодовування – ключ до сталого розвитку».

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 623 особи

Надано допомогу 570 особам

Госпіталізовано 170 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку