Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАСвято материнства та дитинства  проведено управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації, обласним центр здоров’я, обласною дитячою лікарнею, за участю представників громадської організації «Молочні ріки» 4 серпня в дитячому містечку «Казка». Свято відбулось в рамках Тижня підтримки грудного вигодовування.
Під час заходу всі бажаючі мали змогу поспілкуватись зі спеціалістами з питань підтримки грудного вигодовування, взяти участь у тематичних вікторинах з призами.

Для дорослих учасників інформаційно-просвітницької акції спеціаліст з підтримки грудного вигодовування, неонатолог обласної дитячої лікарні Інна Москалець і представник громадської організації «Молочні ріки» Анна Цельм провели інтерактивні лекції, надали індивідуальні консультації.

Фото УОЗ ОДА

Діточок очікували конкурс малюнків на асфальті «Моя мама і я», ігри з аніматорами тощо.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Всі учасники акції отримали коричні подарунки від організаторів.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

До акції долучились начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Маргарита Капуста та начальник обласного центру здоров’я Оксана Баланська.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Маргарита Олександрівна відзначила гарну тенденцію проведення медичних тематичних акцій, які останнім часом стали корисною традицією Миколаївщини.

Фото УОЗ ОДА

«Ми дуже раді, що вже кілька років підряд є чудова можливість проводити подібні акції, коли лікарі виходять до людей, розповідають їм про здоровий спосіб життя, профілактику захворювань. Чудово, що дедалі більше людей відгукуються на оголошення про проведення акцій, приходять за порадами спеціалістів, на профілактичні огляди. А така акція проведена вперше із залученням громадської організації, яка допомогла зробити захід яскравішим. Сьогодні учасники акції дізналися більше про користь грудного вигодовування, і це важливі кроки до здоров’я матері та дитини».

Фото УОЗ ОДА

Приєднуйтесь до здорового способу життя: підтримаємо відповідальне батьківство разом!

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 623 особи

Надано допомогу 570 особам

Госпіталізовано 170 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку